פרסום ראשון: הרופא, הסופר והמחזאי ד"ר עדו נתניהו, אחיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יגיש תוכנית חדשה בתחנת הרדיו "גלי ישראל". ל-mako נודע כי תוכניתו של נתניהו, שתיקרא "בזווית אישית עם עדו", תשודר החל מיום שישי הקרוב בשעות הבוקר. 

תוכניתו של נתניהו, שתשודר מדי יום שישי, צפויה לכלול ראיונות ודיונים בנושאי אקטואליה, חדשות חוץ, תרבות, ו"סיפורים ומחשבות המתקשרים לבית אבא", כך לפי גורמים המעורים בפרטים. הצטרפותו מגיעה לאחר שבחודש שעבר הצטרף לתחנה גם השדרן אלעד עמדי, וזאת בנוסף למגישים קיימים בתחנה כמו יעקב ברדוגו ושרון גל. גם אחיינו של עדו נתניהו, יאיר, הגיש בעבר רצועה בתחנה.

בסוף חודש אוקטובר, שלושה שבועות לאחר פרוץ המלחמה, התראיין נתניהו האח לתוכנית "יהיה טוב" עם עמרי אסנהיים ונשאל על הביקורת שנוגעת לראש הממשלה. "הוא לקח אחריות, הוא אמר שיש לו אחריות", הסביר, "זה שהוא לא ניסח את זה בדיוק בצורה שאתה רוצה שהוא ינסח את זה - הכל מכוון לדבר אחד, לגרום לו להתפטר. על זה מדברים באולפנים כל הזמן. על מה הוא צריך להתפטר בדיוק? על זה שהוא לא התמודד מול החמאס בצורה המיטבית? נכון. למה רק הוא צריך להתפטר? למה לא בני גנץ, שהיה שר ביטחון ורמטכ"ל במשך הרבה שנים? לא לא קוראים לגלנט להתפטר? הוא היה שר ביטחון".

ממנכ"לית "גלי ישראל", עדנה מאור, נמסר: "ד"ר עדו נתניהו אישיות מרתקת ומגוונת. רופא, סופר ומחזאי. מאחלת לו ולנו בהצלחה".