טלי גורן, מי שמכהנת בעשור האחרון כסמנכ"לית התקשורת והרגולציה של קבוצת קשת, תקים חברת אימפקט בבעלותה ותסיים את תפקידה בקשת לטובת הקמת החברה. במסגרת החברה החדשה, תפתח גורן עבור קשת את תחום ההשקעות החברתיות וההשקעות האחראיות (ESG).

במהלך העשורים האחרונים, חל שינוי משמעותי באופן שבו עסקים מתייחסים לפעילותם ואחריותם כלפי החברה. השקעה אחראית, הידועה גם כ"השקעה ירוקה", היא השקעה המתחשבת ברווחה החברתית הכוללת בנוסף לשיקולי הרווח הכלכלי. (ראשי התיבות ESG משמעותם Environmental, Social, and Governance - סביבה, חברה וממשל). 

החברה החדשה של גורן תתחיל לפעול ב-1 ביוני הקרוב. הפעילות של החברה עבור קשת, כמו גם עבור לקוחות נוספים, תתמקד באחריות חברתית תאגידית - בכלל זה שותפויות כלכליות ותוכניות עם מותגי תוכן דרך ערכים חברתיים, וקידום מטרות אימפקט של גופים חיצוניים.

בעשור האחרון ניהלה גורן בקשת מהלכים רגולטוריים מורכבים - בהם שינויי חקיקה, מעבר מזיכיונות לרישיונות, מעבר מערוץ 22 לרישיון לשידור בערוץ 12, ומיזוג חברת החדשות וקשת. זאת, לצד ניהול האסטרטגיה התקשורתית של הקבוצה.

במסגרת פעילותה בתחום האחריות התאגידית של קשת, הייתה גורן שותפה לכתיבת הקוד האתי המיושם בכל תכניות קשת ואשר אומץ על ידי הרשות השנייה. גורן היא גם ממקימי עמותת "רואים רחוק", עמותה ללא כוונת רווח מבית קשת. היא משמשת כחברת ועד המנהל של העמותה, שזכתה באות הנשיא לשנת תש"ף 2020. 

"רואים רחוק" מאתרת בני נוער מוכשרים בתחום האמנות, המגיעים מאוכלוסיות הנמצאות בתת ייצוג על המסך הישראלי ועל סדר היום הישראלי. העמותה מלווה אותם במשך 10 שנים במסלול הכשרה שמתחיל בגיל 16 ומסתיים לאחר לימודי השכלה גבוהה, במטרה לייצר הזדמנויות וגיוון אנושי בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע.