פרסום ראשון: דניאל רוט-אבנרי מצטרפת למיזם התקשורת i24NEWS, כך נודע לmako. רוט-אבנרי, שהייתה בעבר חברת פאנל ב"אולפן שישי" של חדשות 12 וברשת 13, מצטרפת לערוץ החדשות החדש שיעלה ב-30 ביוני, ותגיש בו את מהדורת הבוקר. 

רוט-אבנרי בת ה-37 היא פרשנית פוליטית, בעלת טור שבועי בעיתון "מעריב סופהשבוע". עוד לפני כן עבדה במשך עשור ב"ישראל היום", שם הייתה הכתבת הפרלמנטרית, כתבת לענייני מפלגות, כתבת כלכלה ועורכת חדשות. היא מצטרפת למירי מיכאלי שתגיש את המהדורה המרכזית של הערוץ, העיתונאי והפרשן צבי יחזקאלי, אורן וייגנפלד שיגיש את מהדורת מוצ"ש, נוה דרומי שתגיש את מהדורת יום שישי, איש התקשורת ניב גלבוע, העיתונאי והמגיש אורי קואל - וגם לאיש התקשורת אלירז שדה שיהיה חבר פאנל בערוץ החדש. ב-i24NEWS אישרו את הפרטים.

"אני נרגשת להצטרף לנבחרת החדשות המצוינת, המגוונת והמקצועית של i24NEWS ומתחילה לספור לאחור לקראת ה-30 ביוני", מסרה רוט-אבנרי, "תודה למנכ"ל קבוצת i24NEWS, פרנק מלול, ולמנהל הערוץ, ישראל טויטו, על האמון בהובלת רצועת הבוקר והלוואי שנתחיל כל יום עם חדשות טובות".

ישראל טויטו, מנהל ערוץ החדשות i24NEWS בעברית, מסר: "מהדורת הבוקר של i24NEWS, כמו במקומות רבים בעולם, תהיה אירוע טלוויזיוני חשוב בתוך לוח השידורים של ערוץ החדשות. דניאל היא עיתונאית ומגישה מצוינת ואני שמח שהיא תוביל את הרצועה שתפתח מידי בוקר את שידורי הערוץ".