הדוגמנית הבריטית קייסי בצ׳לור ידועה בממלכה כבר לא מעט שנים בזכות מראה מצודד, צילומים חושפניים למגזינים שונים של גברים, השתתפות ב"אח הגדול VIP", ובשנים האחרונות, מאז שהפכה לאמא, גם כבלוגרית ומשפיענית בתחום ההורות, ומורה ליוגה. בת ה-35 הפכה לאם לשתיים לפני חמישה שבועות, כשילדה תינוקת בשם סיידי, ומיהרה להודיע לעוקבים שאין להם מה לצפות ממנה שתמהר לחזור לגזרה צנומה. להפך.

View this post on Instagram

A post shared by Casey Batchelor (@caseybatchelor1) on

כשהיא לובשת הלבשה תחתונה סקסית של מארקס אנד ספנסר, הודיעה בצ׳לור לעוקבים שהציצים הענקיים ובטן הג׳לי שלה, כך במקור, לא עומדים להיעלם לשום מקום בקרוב. "הרחם שלי עוד לא התכווץ, יש לי בטן רופסת וחזה ענק", אמרה למגזין קלוסר שהגיע לצלם אותה צילומי גלאם עם התינוקת. "אבל הגוף שלי יצר תינוקת, וזה דבר מדהים. בהריון הראשון שלי אנשים קראו לי לווייתן. בשני קראו לי אסדת נפט. הטרולים לא קולטים שהגוף שלי לא פשוט חוזר לעצמו מעצמו אחרי הריונות. אני חזקה, אבל חשוב לי שנשים אחרות לא ירגישו רע עם עצמן".

View this post on Instagram

A post shared by Casey Batchelor (@caseybatchelor1) on

בתה הגדולה של קייסי, פלורנס, רק בת שנתיים, ואחרי הלידה ההיא, קייסי עבדה קשה וירדה ארבע מידות תוך חודשיים. הפעם היא החליטה שתיקח את הזמן. "בהריון הראשון הייתי תמימה ועליתי המון במשקל. אמרתי לעצמי: זה ירד מעצמו! אכלתי אריזות של 12 דונאטים בפעם אחת, או אריזות שלמות של חטיפים. הפעם הייתי יותר זהירה, ולא אכלתי זבל. הרגשתי שאני יותר בשליטה.

View this post on Instagram

A post shared by Casey Batchelor (@caseybatchelor1) on

המשקל העודף התמקם, כאמור, בבטן ובחזה. קייסי כבר עברה הקטנת חזה אחת, אבל עכשיו שב החזה לגודל של לפני הניתוח. "אני שוב דאבל F, וזו מעמסה גדולה. אפילו עכשיו, אחרי שהפסקתי להניק את סיידי, הם לא מתכווצים. כשאחליט שסיימתי סופית ללדת ילדים אצטרך לעשות עוד ניתוח. כרגע הגוף שלי, שעשה דברים מדהימים, צריך להתאושש, ואני מסרבת לשים על עצמי לחץ מיותר. אני כן מעוניינת לחזור לכושר ולגזרה של לפני ההריון הזה. יש לי הר לטפס, אבל אני אנסה. הבעיה היא שברור לי שברגע שאסיים לרדת את המשקל, שוב אכנס להריון," היא אומרת, חצי בצחוק.