קייטי הולמס חושפת סימני מתיחה (צילום: katieholmes212)
רוצים לעשות מזה עניין? קייטי הולמס | צילום: katieholmes212

זו כבר לא התקופה שבה יצאו הסלבריטאיות מבית היולדות חמושות בסקיני ג׳ינס. כן, זה עדיין קורה מפעם לפעם, אבל הרבה פחות. הסלבריטאיות המתקדמות יותר יודעות שאין פמיניסטי ומשחרר יותר מאשר לחלוק עם העולם את האמת מאחורי הריונות ולידות, וחלק מהמפורסמות לוקחות את העניין לקצה. לפנינו כמה דמויות ציבוריות שלא מחביאות אף חזיית הנקה, משקל שלא יורד, צלקות מהקיסרי או סימני מתיחה. בואו נקבל אותן במחיאות כפיים, בתקווה שאחריהן יבואו עוד רבות אחרות.

אשלי גרהם

מודל היופי החדש שיצרה דוגמנית המידות הגדולות שהיתה לאושיית לייפסטייל ומובילת דעת קהל היה רק ההתחלה, מבחינתה, וכמו שלא נתנה לעולם לקבוע עבורה את חוקי היופי, גם כשהרתה וילדה, לקחה על עצמה לנסח מחדש את גבולות החשיפה האישית של היולדות. מתוך כך נולדו להם פוסטים חשופים ומלאי פרטים, ויזואליים ומילוליים, שיכינו את הדור הבא של היולדות באופן מפוקח בהרבה לעתיד לבוא.

View this post on Instagram

Some things I love: a cute bathing suit and a backyard shoot with the family! We’ve had such great time making the most of this summer in Nebraska and these suits have me feeling great for my first summer as a mommy! @swimsuitsforall @mrjustinervin

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

קייטי הולמס

הכוכבת היפהפיה ילדה מזמן, אבל ההריונות משאירים פעמים רבות סימנים נצחיים. בצילומים לווג אוסטרליה התגאתה הולמס בסימני המתיחה שעל הבטן שלה, וגם במה שעשתה המתיחה לפופיק שלה, שנותר לנצח במצב הפוך, כשהוא פונה החוצה. אין מה להתבייש.

View this post on Instagram

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

כריסי טיגן

טיגן, בהריון שלישי ואם לשניים מהילדים הכי מתוקים באינסטגרם, תמיד מאוד קולנית ופתוחה לגבי הצדדים הלא פוטוגניים של ההריון. היא חלקה בעבר את מלחמתה בדיכאון אחרי לידה, קשיי ההנקה (שד אחד גדול מהשני), וגם סימני המתיחה שלה קיבלו מקום של כבוד בפוסטים, ולא בסטורי. הציבור מגיב על פרצי הכנות הללו תמיד באהבה והוקרה.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

קורטני קרדשיאן

אפילו בנות קרדשיאן זורמות עם הטבע מדי פעם, ובעניין סימני המתיחה, היתה זו קורטני שחשפה את הסימנים שהותירו החיים על ישבה ובמעלה ירכיה, בתמונת בגד ים אקזוטית. שלושה ילדים לא באים ברגל, וגם לא הורסים לקורטני את הכיף. לאחד המגיבים המקנטרים, ענתה בפשטות: ״אני אוהבת את הפסים הקטנים שלי.״

View this post on Instagram

A post shared by Poosh (@poosh) on

הילארי דאף

דאף שיתפה תמונה מהים שצולמה ללא ידיעתה, מאחור, כשסימני מתיחה ברורים נראים על ירכיה וישבנה, ילד בין ידיה, ופניה אל המים. ״אני משתפת את זה בשם נערות צעירות ואמהות. אני נהנית מחופשה עם בני אחרי צילומים ארוכים בתקופתם לא התראינו. מאחר שאתרים ומגזינים אוהבים לחלוק את פגמי הסלבס, הנה הם! הגוף שלי העניק לי את המתנה הגדולה מכל: לוקה בן החמש. אני בת שלושים וגופי בריא. בנות, בואו נהיה גאות במה שיש לנו ונפסיק לבזבז זמן יקר ברצון להשתנות, להיות נטולות פגמים.״

View this post on Instagram

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

איימי שומר

הקומיקאית האהובה לא חסכה מעוקביה דבר, לא בתקופת ההריון ולא בלידה, ומי שעקב אחריה פגש כל תחתון רשת, צלקת וסימן מתיחה חדש, יחד עם המון מחשבות, עייפות ותמונות מתוקות של בנה האפרוחי ג׳ין. אחת התמונות הראשונות שפרסמה לאחר הלידה היתה תמונתה, עייפה ודי מיואשת, בשאיבת חלב כפולה.

View this post on Instagram

A post shared by @amyschumer on