סנוקי  - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
סנוקי | צילום: טוויטר

אם ביומיום רובנו מכניסות את הבטן ומקוות שהיא לא תברח לנו מהצדדים ברגע פוטוגני של קודאק, הרי שבהריון אין דבר מהנה יותר מלהשוויץ בכרס הנס שלנו לכל עבר. הנה כמה מהסלבריטאיות שידן קלה על המצלמה והן לא מהססות להשוויץ בפורטרטים עצמיים של הבטן שלהן לכל עבר, ובצדק. הן גם לא חוסכות בתחושות בטן: מסנוקי שמסתלבטת על עצמה ועד השתפכויות מרגשות על החוויה והתהליך. קבלו אותן.

חודש לפני הלידה, הצטלמה סנוקי מחוייכת ומעוברת, בתמונה עצמית והוסיפה את הכיתוב: "כן, אני יודעת שאני לוויתן בהריון". היי לפחות הבחורה מפגינה הומור עצמי. מיד אחר כך הוסיפה את המשפט הבא שמכוון היה לבן זוגה: "אני מרגישה כמו מכשפה היום. תיזהר ממני. אני עלולה להכאיב לך!"

קים קרדשיאן - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
קים קרדשיאן | צילום: טוויטר
קים קרדשיאן רגילה לזה כבר: אם אין טריליוני מצלמות סביבה, היא פשוט יורה פלאש על עצמה. ובהריון, זה הולך ומחמיר. התמונה הזאת נלקחה בחודש שישי להריונה, ועליה היא כתבה: "בbaby love". את כל שאר המילים היא משאירה לכל הראיונות שהיא מענה על בסיס יומי.

ג'סיקה סימפסון עם בטן הריונית (צילום: twitter)
ג'סיקה סימפסון | צילום: twitter
זמן קצר אחרי שהתגלה כי ג'סיקה סימפסון שוב בהריון, פרסמה הגברת תמונת ביקיני וחלוק תואם שחושפת דדיים נאים ובטן הריונית. בכיתוב התמונה כתבה: "מעוגלת וגאה". אחרי שבהריון הראשון, עלתה סימפסון במשקל משמעותית ו"זכתה" למטר של ביקורות, הפעם היא סיפרה בראיון: "להיות בריאה הפך להיות דבר מאוד משמעותי עבורי. וזה נפלא בהתחשב בעובדה שאני שוב בהריון. אני מרגישה הכי טוב שיש".

פינק - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
פינק | צילום: טוויטר
פינק יודעת את העבודה. אחת התמונות שמשכה הכי הרבה תשומת לב הייתה קלוז אפ על הבטן שלה בשחור-לבן. היא משכה אש לאו דווקא בגלל איכותה, אלא יותר בשל המסר שביקשה להעביר בטוויטר: "אז ככה, בגלל שצלמי הפפראצי בימינו לא ניחנו בכישורי צילומים בכלל וכל תמונה שהם מצלמים היא פשוט מזעזעת, החלטתי להעלות תמונה שלי לכל מי שביקש לראות את הבטן". יצאה מלכה.

אמבר רוז - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
אמבר רוז | צילום: טוויטר
אמבר רוז - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
אמבר רוז | צילום: טוויטר
הדוגמנית אמבר רוז, מי שהייתה בעבר בת זוגתו של  קניה וסוג של קים קרדשיאין גרסת 2011, הייתה מאוהבת בעצמה במיוחד בתקופת ההריון. היא העלתה תמונות על בסיס כמעט יומי, כאשר אחת התמונות הבולטות מציגות קלוז אפ על הבטן היפה והצצה לרגליים הארוכות שלה. היא כתבה: "אני נשבעת לכם שאני לובשת מכנסיים קצרים, אבל הבטן שלי כל כך גדולה שאי אפשר לראות אותם".

ונסה וניק לאשיי - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
ונסה וניק לאשיי | צילום: טוויטר
ונסה לאשי וניק ההאבי העלו תמונה משותפת ומחוייכת של הגברת, הבטן הגדולה וחיבוק דב גדול לזה שבפנים. הכיתוב היה קצר וענייני: "האושר שלי, המשפחה שלי. אחח, הגברים בחיי!"

אלאניס מוריסט - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
אלאניס מוריסט | צילום: טוויטר
תראו איזו מגניבה אלאניס מוריסט: היא לקחה את הבטן שלה וכמה חברות טובות, וקעקעה בקעקועי חינה את כל הנוכחות בתמונה. כולל כמובן הבטן שקיבלה את מרכז הפריים. היא לא הוסיפה טקסט לתמונת הטוויטר. מה שנקרא: תמונה שווה אלף מילים.

אלסנדרה אמברוסו - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
אלסנדרה אמברוסיו | צילום: טוויטר
אלסנדרה אמברוסיו, דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט, עשתה את מה שהיא עושה הכי טוב: פוזות בביקיני. למי אכפת שיש לך בטן של חודש ממש ממש מתקדם? צדקה הבחורה הברזיאלית הלוהטת כשהעלתה את התמונה לפייסבוק שלה. לזה הוסיפה: "תודה רבה רבה לכל המברכים. היה לי יום הולדת נפלא וסופ"ש מדהים".

אליסה מילאנו- פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
אליסה מילאנו | צילום: טוויטר
אליסה מילאנו הנהדרת מראה לכולנו מי הבוס בתמונה המפוספסת הזאת שהעלתה לבלוג האישי שלה. והדוגמנית מריסה מילר הציגה תמונה שטיפהל'ה הפחידה אותי ושקירה ובן זוגה הציגו תמונה זוגית ומאושרת במיוחד מהרגעים שלפני.
מריסה מילר - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
מריסה מילר | צילום: טוויטר
שאקירה - פורטרט עצמי בהריון (צילום: טוויטר)
שקירה | צילום: טוויטר

>> תעזבו את קים קרדשיאן והבטן שלה בשקט!
>> אישה בהריון היא הכי יפה שיש: שלב ההוכחות

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים