לירון זהבי  (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי | צילום: פנין יהודאי

12 שנים אחרי שילדה את בתה אורי, לירון זהבי, 35, בוגרת "האח הגדול" ומנכ"ל iLecture - שיווק וייצוג מרצים, נמצאת בשבוע ה-34 להריונה השני והפעם עם בן. ביקשנו להבין איך זה מרגיש להיות בהריון שוב, אחרי יותר מעשור.

איך עובר? "די בכיף, למרות שזה קיץ וחם אני נהנית מכל רגע. בהיריון הראשון הייתי בת 23 וחצי, והתרגשתי - אבל לא כל כך ידעתי למה לצפות. חששתי להיות אמא בגיל כל כך צעיר וכמובן שלא היה לי מושג שאתאהב בה ממבט ראשון, אבל הפעם אני מרגישה אחרת. אני מאוד מצפה לו, מתרגשת ומוכנה, מאוהבת עוד לפני הלידה. אני יותר בשלה, יותר בוגרת ויותר מוכנה".  

תופעות לוואי? "האמת שלא. לא נעים לי, אבל באמת שהכל עובר בסדר. אני רק מתעוררת באמצע הלילה רעבה, אבל חוץ מזה - כלום". 

כמה עלית עד כה? "21 קילו, ואני גאה בכל אחד מהם - זה אומר שאני מגדלת עובר בריא בתוכי". 

איך את מרגישה עם הגוף שלך? "אני לא מתרגשת מעודף משקל, כי אני בשיא הנשיות שלי. אני מרגישה פורייה, נשית וסקסית". 

לירון זהבי  (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי | צילום: פנין יהודאי
מה הכי קשה? "אני לא חוששת מלהיות אמא לשניים, זה טבעי בעיניי. בהתחלה קצת חששתי מהתגובה של אורי, שתהיה כמעט בת 12 כשהוא ייוולד, אבל אנחנו מאוד פתוחות ומדברות על זה. היא תישאר הנסיכה של הבית ואני חושבת שזה תלוי בכמות האהבה ותשומת הלב שאני ארעיף עליה ואני מאמינה שהיא תהיה אחות גדולה מצוינת. היא זכתה בהמון תשומת לב והשקעה, ואני בטוחה שהיא תעביר את זה הלאה. היא אמרה לי לא מזמן שכשאחיה יעלה לכיתה א' היא תהיה בצבא, ותכננו ביחד איך היא תיקח אותו ללונה-פארק ולים באוטו שלה - מהר מאוד מבינים שיש גם הרבה יתרונות בלהיות אחות גדולה שהיא ממש גדולה". 

ממה את הכי נהנית? "הבעיטות שלו. אני יכולה להסתכל שעות על הבטן ולראות איך הוא זז בפנים". 

מה את לובשת בהיריון? "הבטן שלי יצאה מוקדם, וכשהייתי בשבוע 7 הבת שלי אמרה לי שהשמנתי. אני מתרחבת מהר, לשמחתי אני בדרך כלל לובשת שמלות, אז פשוט עברתי לשמלות יותר רחבות. ירדתי מהעקבים לכפכפים, כי הנעליים לא ממש עולות עליי". 

מתכננת כבר את הלידה? "בלידה הקודמת ילדתי תוך חצי שעה, בלי אפידורל, הנקתי אותה מיד והמשכתי שנתיים וחצי ואני מקווה שגם הפעם הכל יילך כל כך חלק. אני רוצה למשוך כמה שיותר בבית, להגיע לחדר לידה עם פתיחה מלאה וללדת מהר, מקווה שהוא יינק מיד בלי בעיות ובכלל - לשחזר את החוויה הטובה מהפעם הקודמת". 

לירון זהבי  (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי | צילום: פנין יהודאי
טיפים להריוניות? "אני טיפוס שתמיד הולך בדרך שלי, וגם בהיריון משתדלת לעשות את זה. חשוב לא הקשיב לסיפורי זוועה והפחדות, ממש לבקש מכל מי שמתחיל לספר לך על אסונות ודברים שיכולים להשתבש לסנן - לכל אחד יש את המזל שלו, וצריך להאמין בטוב". 

לירון זהבי בהריון יחד עם בתה (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי בהריון יחד עם בתה | צילום: פנין יהודאי
לירון זהבי ובהריון יחד עם בתה (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי ובהריון יחד עם בתה | צילום: פנין יהודאי
לירון זהבי  (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי | צילום: פנין יהודאי
לירון זהבי בהריון יחד עם בתה (צילום: פנין יהודאי)
לירון זהבי בהריון יחד עם בתה | צילום: פנין יהודאי
לירון זהבי בהריון יחד עם בתה (צילום: פנין יהודה)
לירון זהבי בהריון יחד עם בתה | צילום: פנין יהודה
_OBJ_OBJ

צילום פנין יהודאי 

איפור אודליה סקה

סטיילינג קרין זלאיט 

>> ואיך עבר ההריון על דנה גרוצקי?