תאומים משני אבות שונים, מתוך אתר פוקס ניוז (צילום: .foxnews.com)
ג'סטין וג'ורדן בני 11 חודשים | צילום: .foxnews.com

מיה וושינגטון, אמריקאית תושבת דאלאס, לא האמינה כאשר הרופאים גילו לה כי שני התאומים שילדה הם מאבות שונים. "אני המומה. מכל האנשים בעולם זה היה צריך לקרות דווקא לי?", היא אמרה בראיון לרשת פוקס ניוז.

איך התגלה המקרה? לאחר שהיא ובן זוגה, ג'יימס הריסון, הבחינו כי אין שום דמיון בין התאומים, ג'סטין וג'ורדן בני ה-11 חודשים, נערכו להם בדיקות דנ"א. בבדיקת האבהות התגלה כי יש סיכוי של 99.9 אחוזים שלג'סטין וג'ורדן יש שני אבות שונים. התוצאות היו כל-כך חד משמעיות שאנשי המעבדה הופתעו והודו כי הם מניחים שלא יזכו לראות מקרה דומה בחייהם המקצועיים. "זה מטורף למדי. רוב האנשים לא מאמינים לי שדבר כזה יכול לקרות, אבל זה אכן קרה", אמרה נשיאת מעבדות קליר, ג'ני טיבודו.

בן זוגה: סולח על חוסר הנאמנות

עד היום תועדו מקרים בודדים של התופעה הנדירה המכונה רב-הורות. לדברי ד"ר כריס דרלינג, התעברות כזו עשויה להתרחש רק במקרה שיש לאישה "ביוץ כפול" במהלכו משתחררות שתי ביציות. אולם לא די בביוץ כפול, על האישה לקיים יחסי מין עם שני גברים שונים במהלך הביוץ ורק אז יש סיכוי ששני תאי זרע מגברים שונים יפרו את שתי הביציות.

"אני מניח שזו הפעם היחידה שנראה מקרה כזה בדאלאס", סיכם ד"ר דרלינג. "זה נדיר ביותר". הריסון, בן זוגה של וושינגטון שמגדל עמה את התאומים, אמר שהוא סולח לאהובתו על חוסר נאמנותה ושהוא נחוש להישאר עמה ולגדל יחד את הבנים כאילו שניהם בניו הביולוגים. "נתמודד עם זה יום אחרי יום", הוא אומר, "וייקח זמן לבנות את האמון שהיה בינינו". לדברי האם, היא מתכוונת לספר לבניה על העניין כשיהיו מבוגרים מספיק כדי להבין.