אנני טופו לא חשדה בדבר, לפני שהגיעה ללדת תאומים בהפתעה. היא מספרת כי היא כן הייתה עייפה אבל הגוף לא השתנה באופן קיצוני. למעשה, רק כשהיגעה לרופא הנשים לבדיקה שגרתית, הוא סיפר לה שהיא בהריון כבר חצי שנה. אבל זה ממש לא סוף הסיפור. 

שבוע אחרי אותו מפגש, היא קיבלה בשורה חדשה מרופא הנשים - מתברר שהיא כבר אחרי שני שליש בלי לשים לב. אנני, אמא לשמונה, שיתפה בפוסט בפייסבוק את הסיטואציה: "פרסמתי בשבוע שעבר על קשירת החצוצרות שלי, אחרי התינוק האחרון. ובכן, לפני שבוע וחצי גיליתי שאני בהריון".

התאומים (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

כאן לא נגמרו ההפתעות. אמנם כשהגיעה לרגע הלידה הצירים היו חזקים, אבל היא חשבה שמדובר בכיווצים שגרתיים שהולכים ובאים במהלך ההריון. מהר מאוד היא הבינה שלא מדובר בזה. 

"הושטתי יד והראש של הילדה שלי היה בחוץ", היא מספרת, "התכוננתי ללידה, לקחתי שמיכות ומגבות והופ! התאומה הראשונה החליקה החוצה. זה קרה ברבע לארבע לפנות בוקר" 

חובשים הגיעו אל אנני הביתה כדי לקחת אותה לבית חולים ולסייע במצב, אלא שכשהגיעו לחדר הלידה הם גילו שיש עוד תאום שבא לעולם, שעתיים אחרי. 

"זו תהיה דרך ארוכה להחלמה", סיכמה את האירוע אנני, "אבל עכשיו הם כאן, ויש לי עשרה ילדים מתחת לגיל 10. חמישה בנים וחמש בנות - המשפחה שלי שלמה".