אווריס אלכסנדר (צילום: דיילי מייל)
נשכחה בלול עד מותה. אווריס אלכסנדר | צילום: דיילי מייל
בתמונה שפורסמה בכלי התקשורת ברחבי העולם נראה דיוקנה של אווריס אלכסנדר – בת תשעה חודשים בסך הכל – כשהמילה "LOVE" מתנוססת באלכסון מעל ראשה. בשבוע שעבר היא נפטרה, לאחר  שהוריה השאירו אותה בעריסה במשך 16 שעות ללא השגחה.  

עוד בתשעה חודשים:
>> האם בטן קטנה בהריון מסכנת את התפתחות העובר?
>> הרופאים דיברו על לידה שקטה ואז הנס קרה
>> חופשת לידה זה הדבר הכי טוב שיקרה לך

לפי החשד, ההורים – אדם וג'סמין בני 21 בלבד מנוקסוויל, וירג'ינייה בארה"ב – שתו לשוכרה בחלק אחר של הבית, ולא ניגשו לבדוק מה שלום התינוקת משעה 20:30 בערב ועד 12:30 ביום למחרת. מבדיקה שנערכה לאחר האסון עוה כי אף שבגיל חודשיים אובחנו אצל אווריס בעיות נשימה שהצריכו מעקב, בני הזוג לא הביאו אותה לרופא אפילו פעם אחת בשבעת החודשים שחלפו מאז האבחנה.

לפי חשד המשטרה, בני הזוג היו כאמור שתויים, ולאורך כל אותן 16 שעות לא ניגשו אפילו פעם אחת לעריסה לבדוק מה שלום התינוקת, ולמותר לציין כי לא האכילו אותה או החליפו לה חיתול. ההורים נעצרו, ויואשמו בהזנחה פושעת. לבני הזוג בת נוספת, כבת שנתיים, שהוצאה מיידית מחזקתם והועברה לטיפול רשויות הרווחה.

אווריס אלכסנדר (צילום: דיילי מייל)
ההורים אדם וג'סמין ביום חתונתם. כעת במעצר | צילום: דיילי מייל
יום לאחר מותה של התינוקת פתחה אמה חשבון לגיוס כספים למימון הלוויה. משנודעו נסיבות מותה של אווריס, ביקשה דודתה של התינוקת להעביר את הכספים אליה, כדי לוודא שאכן ישמשו למימון הקבורה ולא לחגיגות של הוריה.