סופי אולדריג בחודש שמיני
אולדריג' (משמאל) בחודש השמיני להריון, ומימין בשביעי | צילום: צילום מסך מהדיילי מייל
זו לא הפעם הראשונה בה אנחנו מספרים לכם על אם שהגיעה ללידה מבלי לדעת שהיא בהיריון, אבל במקרה של סופי אולדריג' אנחנו יכולים להבין אותה. הבריטית הצעירה, בת ה-20, הגיעה לבית החולים כשהיא לובשת את הבגדים הרגילים שלה, במידה S. אחרי הלידה טענה הנערה ההמומה שלא היה לה שום מושג שהיא הרה, כיוון שהמשיכה לקבל מחזור במהלך ההיריון.

הסיפור המדהים של אולדריג' מתחיל כאשר לילה אחד התלוננה בבית החולים על כאבי גב עזים - ונשלחה הביתה על ידי הרופאים עם משככי כאבים. כעבור מספר שעות, כשהכאבים גברו, הובהלה לבית החולים – והפעם לא חזרה משם לבד.

בזמן הנסיעה באמבולנס פקע שק המים של אולדריג', והפרמדיקים הבינו לראשונה כי היא נמצאת, למרבה ההפתעה, בלידה. חצי שעה לאחר מכן נולד התינוק שזכה לשם תומאס. "אני יודעת שזה יכול להראות טפשי לאנשים, אבל באמת לא היה לי מושג שאני בהיריון", אמרה האם הטריה לדיילי מייל, "לא היו לי שום סימפטומים: לא השמנתי, לא היו לי בחילות בוקר, המחזור שלי המשיך ולא היו לי שום חשקים. ללדת ככה פתאם היה בהחלט מפחיד". הגברת הצעירה לא משקרת, לפחות לא בנוגע לבטן: תמונות שלה מהחודשים האחרונים להיריון מראות באופן חד משמעי שהיא לא עלתה כלל במשקל, ובטנה נותרה באורח פלא שטוחה לחלוטין. "המשכתי כל הזמן ללבוש את אותם הבגדים הרגילים שלי, חולצות בטן וחצאיות מיני. לא הייתה לי שום בליטה בבטן. המשכתי גם לצאת בלילות עם חברים ולהשתכר – לא ידעתי שאני בהיריון, כמובן".

סופי אולדריג עם התינוק
סופי אולדריג' עם התינוק. "הלם לחזור פתאם הביתה עם תינוק" | צילום: צילום מסך מהדיילי מייל

לדבריה, הייתה אמורה לקבל מחזור באותו היום. "הרופא נתן לי כדורים לכאב ושלח אותי הביתה, וחשבתי שזה נורמלי לגמרי כי ציפיתי לקבל את המחזור שלי והנחתי שזו הסיבה לכאבים האיומים. אחר כך הכל היה פשוט כל כך מהיר ולא באמת היה לי זמן להבין מה קורה. הדבר הבא שאני זוכרת הוא שהייתי בבית החולים עם תינוק בזרועותיי".

באופן צפוי, היולדת הצעירה – המתגוררת עם הוריה - לא הייתה מוכנה כלל לבוא התינוק ולא היה לה כל ציוד לקראתו. "היה הלם גדול לכולם שחזרתי פתאם הביתה עם תינוק. לא היו לי חיתולים, בגדים, עגלה, מיטה. לא היה לי כלום, אבל כשחזרתי מבית החולים החברים והמשפחה שלי הגיעו ותרמו כמעט את כל מה שהייתי צריכה. במובן מסוים, אני שמחה שזה קרה. לא הייתי מוותרת על תומאס לעולם".

>> מה קנתה קייט מידלטון לתינוק ג'ורג' בגאפ?