האם התרגשות גורמת לצירים? אם שואלים את דניאל קליולו, התשובה היא בהחלט כן. דניאל, כלה ואמא טרייה, החליטה להתחתן כשהיא בהריון מתקדם. התינוק שלה, שכנראה מחזיק בדעות שמרניות וסירב להיוולד לאם לא נשואה, חיכה עד שאמא שלו אמרה "איי דו" – ורק אז הואיל בטובו לצאת לעולם.

דניאל קליולו ילדה ביום החתונה
הצירים החלו כבר בבוקר. דניאל וארון ביום החתונה | צילום: צילום מסך daily mail

"לא דמיינו תרחיש כזה"

השיבו על סקר גולשים

יום הנישואין של בני הזוג קליולו הוא גם יום ההולדת של בנם הבכור. "כשהזמנו את האולם ידענו שאהיה בשבוע 38 ביום החתונה, אבל כמובן שלא דמיינו תרחיש כזה", אמרה דניאל ל-DAILY MAIL. "לקראת החתונה כל החברים שלנו צחקו עליי, כי הייתי ענקית. כולם אמרו שאני אלד בחתונה של עצמי, אבל עד שעזבנו באמצע את הטקס כדי לנסוע מהר לבית החולים, אף אחד לא האמין שזה יכול לקרות באמת. את הבן הבכור שלי ילדתי אחרי התאריך המשוער, ולא עלה בדעתי שדווקא הפעם אקדים בשבועיים שלמים".

"הצעתי לדניאל נישואין בולנטיינס דיי האחרון, כשהיא כבר הייתה בהריון", אמר בעלה, ארון. "לא רצינו לחכות לאחרי הלידה, כי ידענו שזה יהיה הרבה יותר מסובך, לארגן חתונה עם שני ילדים קטנים. בזמנו זה נראה כמו רעיון הגיוני מאוד".

בבוקר החתונה, דניאל התעוררה עם צירים. בין ציר לציר היא הספיקה להתאפר, לסדר תסרוקת כלתית וללבוש את השמלה הלבנה, שהדגישה את הבטן העגולה והיפה שלה. הצירים התחזקו, אבל היא החליטה להתעלם. "היו לנו 50 אורחים לחתונה, השמלה שלי הייתה מהממת ומחמיאה, היו לנו סידורי פרחים שכבר הזמנו, קייטרינג, עוגת חתונה שכבר שילמנו עליה – פשוט לא הייתי מוכנה לוותר על כל התכניות שלנו. הייתי נחושה להתחתן. מה שכן, היה קצת קשה לשבת בשקט בזמן שאיפרו אותי ועשו לי את התסרוקת – גם בגלל ההתרגשות מהחתונה, אבל גם בגלל הצירים".

הספק לא רע ליום אחד

בזמן שדניאל וארון החליפו נדרים, הצריים כבר היו צפופים וארוכים. "הצלחתי לדבר בין הצירים, אבל כבר ממש כאב לי, וראו את זה. כשהלכנו לחתום על המסמכים, חייכתי, למרות שהצירים כבר היו ממש כל רגע, בלי מרווחים כמעט". דניאל עוד הספיקה לנשנש כריך קטן מהבופה, ואז נשברה, וביקשה מבעלה לקחת אותה לבית החולים.

דניאל וארון קליולו ילדה ביום החתונה
יש מצב שתזדרזו קצת? אני תיכף יולדת. דניאל וארון | צילום: צילום מסך daily mail

המיילדות בקושי הספיקו לרשום את הפרטים של דניאל ולמלא מים בבריכה. פחות מחצי שעה אחרי שהחתן והכלה הגיעו לבית החולים, פאדי הקטן נולד, במשקל 3.370 ק"ג. "אני שמחה שהספקנו להגיע בזמן", סיכמה דניאל את החוויה הלא שגרתית. "רק בדיעבד אני מבינה כמה הייתי קרובה ללדת את פאדי בקבלת הפנים של החתונה, ונראה לי שזה היה מפחיד את האורחים".

דניאל וארון ופאדי התינוק -ילדה ביום החתונה
רצה להיות חלק מהחגיגה. פאדי הקטן והוריו דניאל וארון | צילום: צילום מסך daily mail

מכיוון שהלידה הייתה טבעית ומהירה, דניאל ופאדי הקטן התאוששו מהר. ארבע שעות אחרי הלידה הזוג חזר לחתונה, שנמשכה בינתיים בלעדיהם, והביאו איתם את הרכש החדש. "אני לא יודעת מי עשה את זה, אבל מישהו הספיק להודיע לקוניטוריה שילדתי, והם הוסיפו לעוגה בובה קטנה של תינוק מבצק סוכר", סיפרה דניאל בחיוך. "אנחנו מרגישים נהדר – זה הספק לא רע ליום אחד, להפוך לאמא ולאישה נשואה באותו יום. לא יכולתי לבקש מתנת חתונה טובה יותר".

הישארו מעודכנים: היכנסו עכשיו לכל החדשות והמחקרים ב - 9 חודשים