תינוקות בלאפה (צילום: dailymail.co.uk)
אז מה גדול יותר: הטורטייה או התינוק? | צילום: dailymail.co.uk

אחרי שהצטלמו בתוך ספלים, מגיע השלב הבא: תינוקות בטורטייה. גורדיטוס, מסעדה שמגישה אוכל מקסיקני במחירים שווים לכל נפש, מזמינה את הסועדים לקבל מנת טורטייה חינם – אם יצטלמו ויעלו לרשת את תמונת התינוק הטרי שלהם, שוכב לצד הלאפה המקסיקנית הדקיקה והמהבילה. המנה בנויה למעשה משתי טורטיות ענק, ממולאות בכמות עצומה של בשר ומוקרמות בגבינה, עם פלאכטה נאה של שמנת חמוצה למעלה. המנה שוקלת כשני קילו, גודלה דומה לשל תינוק בן יומו – ומיום ליום מתמלאים קירות המסעדה, כמו גם אתר האינטרנט ודף הפייסבוק שלה, בתמונות של תינוקות רכים שכובים לצד מנת האימים הזו.   

"היוזמה הגיעה מהלקוחות"

"זו באמת מנה ענקית, שני אנשים לא יכולים לסיים אותה וגם כשלוקחים הביתה את מה שנשאר, לוקח כמה ימים לגמור את השאריות", התפייט סועד מרוצה, שלא שילם את תשעת הדולרים עבור המנה אלא צילם את תינוקו הטרי לידה וקיבל אותה חינם אין כסף. במסעדה, אגב, טוענים כי היוזמה הגיעה מהלקוחות, אחרי שלקוח נדהם מגודל המנה וצילם את התינוק לידה להמחשה (כאילו אין בעולם עטים, קופסאות גפרורים או סתם כף יד שיכולים לתת פרספקטיבה).

תינוקות בלאפה (צילום: dailymail.co.uk)
"יוזמה של הלקוחות" | צילום: dailymail.co.uk
תינוקות בלאפה (צילום: dailymail.co.uk)
חלק מהתמונות שתלויות במסעדה | צילום: dailymail.co.uk
"זו אחת המנות הכי פופולריות אצלנו", סיפר מלצר במסעדה לדיילי מייל. "אנחנו מוכרים עשרות כאלו ביום. רוב האנשים לא מסיימים, ובדרך כלל צריך לפחות שתי קופסאות טייק-אווי גדולות כדי לארוז מה שנשאר". אז אם ילדת לאחרונה ובא לך מקסיקני, כדאי שתזדרזי – המבצע אמנם לא מוגבל בזמן, אבל את המגה-טורטייה על חשבון הבית מקבלים רק אם מצלמים תינוק בן פחות מחודש ימים. 

>> הנשים שעושות שעווה, מניקור ושיזוף בהתזה לפני הלידה
>> התינוקות הכי מתוקים עם הפריזורות הכי הורסות

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים