קונסטנס הול בת ה-34 היא מעצמת תקשורת של אשה אחת. היא מאמי-בלוגרית פופולרית, אבל למעשה יש לה אתר תוכן של ממש. היא גם סופרת, מתחזקת 260 אלף עוקבים באינטגרם שצופים בחייה הפוטוגניים, ובערך 2 מיליון עוקבים בסך הכל, והיא לא חוששת לעורר מחלוקת ולהטיל פצצות מדי פעם. אה, והיא גם אמא ללא פחות משישה ילדים, ארבעה שלה מהבית, ושניים של בן הזוג הנוכחי שלה.

לאחרונה דיווחה הול לשלל עוקביה ברשתות השונות שאופס, היא שוב בהריון, אבל היא לא הסתפקה רק בדיווח ענייני. הול החליטה לשתף את כל קוראיה בזה שההריון הוא טעות ושהיא שוקלת הפלה, כך פרסם ההאפינגטון פוסט הבריטי. לא המאמי-בלוגרית הטיפוסית בהחלט.

A post shared by constanceandtribe (@mrsconstancehall) on

גם אצל אלה שהם בעד הזכות לאישה על גופה, הפלה היא לא דבר יותר מדי מדובר, ולכן האקט של הול נראה אמיץ למדי. "חברים..הקומונה שלנו מצפה לעוד תינוק", כתבה הול בעמוד הפייסבוק שלה. "אין לנו מושג את זה קרה, ניסינו את כל שיטות המניעה הידועות לנו, כולל גלולות הבוקר שאחרי, ולמעשה אין לנו מושג איך התינוק הזה התפלק לו. אבל הוא עשה את זה". הול המשיכה והסבירה שהיא ובן זוגה חושבים שהיא בשבוע שמיני, אבל שהיא עדיין לא ראתה רופא. "אבל האם אנחנו שמחים מזה? ובכן, אני הורמונלית. עד כדי ששקלתי לעשות הפלה הבוקר אחרי שהבן זוג שלי ישן עד מאוחר".

התגובות מיד הופיעו על העמוד שלה. רוב גדול מהמגיבים נחרד מהנושא הרגיש והלא ראוי לצחוק. או כמו שאחד המגיבים כינה את זה "בדיחת הפלות". אבל הול החליטה לענות למגיבים, ועשתה את זה באחד הפודקאסטים שהיא מעלה לבלוג שלה. שם היא הודיעה למגיבים שהיא ממש לא התבדחה. "הרבה אנשים כועסים על כך שאני מתבדחת על הפלה", היא אמרה, אבל למעשה הייתי רצינית לחלוטין, אני כן שקלתי הפלה באותו בוקר, אפילו התקשרתי לאחותי ושיתפתי אותה בזה. כן, הייתי הורמונלית ומוטרדת, ואני משתמשת בהומור כדי להקליל סיטואציות כאלה. אני פרו צ'וייס, תמיד הייתי, ואני מאמינה שצריך לנרמל הפלות. הן לא צריכות להיות סוד מלוכלך שאי אפשר לדון בו בפורומים ציבוריים".

A post shared by constanceandtribe (@mrsconstancehall) on

עוד כתבה הול שמי שהוא פרו צ'וייס, בעד חופש הבחירה להפיל, מבין שזו החלטה לגיטימית לחלוטין של אישה על גופה. ושאין שום דבר להסתיר או לטשטש, ממש כפי שהיא עושה במקרה הזה. "אולי יש אנשים שחשבו שזה לא רגיש, אבל הלו, זה לא צריך להיות שוק גדול לאף אחד. אני ישבתי באותו רגע באמבטיה, וחשבתי 'אני יכולה לעשות את זה? אני רוצה לעשות את זה? וזאת פשוט מי שאני. אמא שלי הייתה מאוד פתוחה איתי לגבי הפלות שהיא עברה, והדברים שהיא הרגישה בעקבות זה, ואלה הדברים שאנחנו צריכים לחיות איתם.

הול בכל זאת בחרה להתנצל בפני אלה שהיא אולי פגעה בהם, "לא התכוונתי לפגוע", אמרה, ועדכנה גם שהיא ובן זוגה החליטו להמשיך עם ההריון, ולהוסיף עוד ילד לשבט המגוון שלהם. "נו אני מתה עליו כמובן, בכל אינץ' בגופי המתנפח. אנחנו המעריצים הכי גדולים של הילדים שלנו, ואנחנו לא רואים שום דבר רע בלהביא נשמה חדשה וקטנה לאמצע של כל זה. תצפו להרבה הסברים. בייבי מספר 7 יגיע מתישהו באזור חודש יוני".

A post shared by constanceandtribe (@mrsconstancehall) on