ארצ׳י האריסון הגיע סוף סוף, אחרי הריון מסוקר שכמותו טרם ראתה הממלכה הבריטית, ואמא מייגן עשתה את הכל קצת אחרת, עם טאץ׳ הוליוודי ולא מעט גלאם. הגלאם לא בא בחינם, ולהריון וללידה הללו היה מחיר גבוה.

כעת, משהובהר כי לאם ולבן שלום, הגיע הזמן להוציא את המחשבון ולהתעלף מהטוטאל. על פי ערוצי תקשורת שונים, ההריון הזה עלה מעל מיליון ליש״ט, ובערך חמישה מיליון שקלים.

ההוצאות כללו גרדרובה מפנקת של פירטי קוטור שהותאמו למידותיה המשתנות, אירוע בייבי שאוור גרנדיוזי בניו יורק, האנימון עם הארי מספר שבועות לפני הלידה, בספא לונדוני אקסקלוסיבי, וכמובן שלידה במחלקה פרטית. הפירוט שמתקבל עכשיו מעורר השתאות וגם קנאה.

מייגן מרקל (צילום: Charles McQuillan GettyImages)
רמה חדשה של גלאם הריוני. מייגן מרקל | צילום: Charles McQuillan GettyImages

על פי החישובים, הבייבי שאוור הניו יורקי המגניב, שכלל את אמאל קלוני וסרינה וויליאמס וארך מספר ימים, עלה לדוכסית ואנשיה כמיליון ושמונה מאות אלף שקלים.

שיפוץ חדר השינה של ארצ׳י, שנערך בתקופת ההריון ובו הלכה מייגן על קו ידידותי לסביבה והשתמשה רק במוצרים טבעוניים, עלה כ-230 אלף שקלים, מייגן נעזרה לא מעט בטיפולי דיקור בתקופת ההריון, דבר שעלותו המוערכת עומדת על כ-40 אלף שקלים, מסע הספא המפנק של בני הזוג, באחד המקומות השווים בלונדון, עלה להם כ-153 אלף שקל, הלידה הפרטית עלתה 70 אלף שקלים, והסעיף המדהים ביותר הוא סעיף הביגוד.

המון בגדי מעצבים לבשה מייגן בהריון שלה, ונשאה תיקים מרהיבים ויוקרתיים. את הפירוט המלא ניתן היה למצוא בכל אתרי האופנה בחודשים הכה פומביים ועמוסים האחרונים, אבל השורה התחתונה מדברת בעד עצמה: שווי המלתחה של מייגן בתקופה בה התגורר בגופה הנסיך ארצ׳י: בערך 2.4 מיליון שקלים.

נראה שגם מחוץ לרחם יעלה לא מעט כסף לכלכל את ארצ׳י, שכבר בתמונה הראשונה שלו היה עטוף בשמיכת צמר מרינו בשווי 600 שקלים, ולראשו כובע קטן של חברת ג׳.ה. הרט ובניו, בשווי 300 שקלים. כל זאת בלי שנחשפנו למה שלובש התינוק מתחת לכיסוי. יש למה לחכות.