אין תמונה
הלכה לישון במידה 34, התעוררה מידה 38
שי-לי שינדלר, מנחת טלוויזיה ופרזנטורית של רשת רמי-לי לביגוד היריון, נמצאת בחודש השישי להריונה הראשון.

איך עובר ההריון?
"ההתחלה הייתה קשה: מלא הורמונים שמשגעים את השכל, בחילות נוראיות, חוש ריח מפותח בקטע קיצוני, הכל עשה לי בחילה. אבל איך שהטרימסטר השני התחיל כל התופעות האלה נעלמו, ומאז אני עפה על ההיריון ואין לי תלונות. יש לי תופעת לוואי אחת הזויה במיוחד: נושרות לי הגבות. הכי הזוי, אבל אני מתמודדת".

כמה עלית?
"עד עכשיו 6 ק"ג. אני מקווה שלא אהיה מאלה שמסיימות את ההיריון עם 30 קילו יותר, כי זה לא בריא וגם נורא קשה להוריד את זה. אני ממש שמה לב מה אני מכניסה לפה, ועושה פילאטיס מכשירים חמש פעמים בשבוע".

עוד בתשעה חודשים:

איך את מרגישה עם הגוף שלך?  
"אני לא אשקר ואומר שנפלא, כי זה לא כיף ללכת לישון במידה 34 ולהתעורר במידה 38, וזה אשכרה קרה: הלכתי לישון אחרי שהורדתי את הג'ינס האהוב שלי, ובבוקר הוא לא עלה לי על הירכיים. העצמות אשכרה זזו לי הרבה לפני שהבטן עשתה סימני הריון. אבל זה הגיוני וטבעי, הגוף עובר מלא שינויים, פיזיים ומנטליים, ואני מקבלת אותם באהבה".

אין תמונה
"הגוף עובר מלא שינויים ואני מקבלת אותם באהבה"
אין תמונה
"מגיע שש בערב ואני סמרטוט"

מה הכי קשה לך בהריון?  
"האיסורים. אני שונאת שיש לי מגבלות ורוצה דווקא את מה שאסור. אלכוהול, סושי, גבינות מסריחות (עם עובש), קרפצ'יו, כל מה שאסור. אבל אני הכי מתגעגעת לג'ין טוניק עם לימון ונענע! גם העייפות קשה. מגיע שש בערב ואני סמרטוט".

ממה את נהנית?  
אני מאלה שאוהבות את זה שלכולם יש צורך לגעת וללטף לי את הבטן. אני נהנית גם מההרגשה של העובר זז ובועט: הידיעה שחיים חדשים מתפתחים לי בגוף, שהוא מגיב לכל דבר שאני אוכלת או עושה, מרגשת בטירוף".

איך את מדמיינת את הלידה?
"אני עוד לא מדמיינת אותה. אני מפחדת לדמיין אותה פשוטה וקלה ובסוף שהיא תהיה בדיוק ההפך. אני מנסה לחשוב חיובי ומשננת שמיליארדי נשים עשו את זה לפני, אז גם אני יכולה. אני כן מדמיינת את הרגע אחרי הלידה: את ההתרגשות והאופוריה, את בעלי היקר והרגיש בוכה. הוא בטוח יבכה מהתרגשות ואני מחכה לזה".

איזו אמא את הולכת להיות?
"אני מאוד מקווה להיות אמא לא לחוצה. זה כל מה שאני מאחלת לעצמי: פשוט לזרום".

>> הייתם עושים עגילים לתינוק בן?