איך שהזמן טס כשמתפשטים: לפני 25 שנה, ב-1999, טרפה דמי את כל הקלפים והדהימה את העולם כאשר הצטלמה לשער של מגזין וניטי פייר בעירום כשבטנה ההריונית מקבלת את מרכז הבמה. לראשונה נתנו לעצמם אנשים, וספציפית הנשים, להביט בבטן התופחת כבדבר סקסי, עניין שנחשב לטאבו מוחלט. הקאבר ההוא עשה היסטוריה והיסטריה, ואף לא הוצג בפומבי בהרבה חנויות ברחבי העולם. מאז עברו הרבה מים בנהר ההאדסון, ועל שערי כל המגזינים הגדולים כבר הופיעו סלבריטאיות עירומות שחובקות בטן עגולה. עכשיו הצטרפה למועדון הלוהט הזה כוכבת הריאליטי בלאק צ׳יינה.

בלאק צ׳יינה, שבזאת מצטרפת רשמית למשפחת קרדשיאן, בחרה לחשוף את עצמה על שער מגזין פייפר, אותו מגזין עליו התנוססה תמונתה של קים קרדשיאן בעירום עם בקבוק השמפניה ההוא, במראה מלאכי במיוחד, שנראה כאילו הגיע ממחוזות הסנאפצ׳ט. לצד העירום, הציגה בלאק צ׳יינה לראווה גם את הקעקועים הצבעוניים שמקשטים את פלג גופה העליון, ומראים שבכל זאת השתנה דבר או שניים ב-25 השנים האחרונות, מאז צילמה אנני ליבוביץ׳ את דמי מור ושיגעה את העולם.

Always be yourself, express yourself, and have faith! �� Thank you @papermagazine #Cover #BeautifulPeople

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on

המון כוכבות הצטרפו לטרנד. קלאודיה שיפר, סינדי קרופורד, סיביל שפרד, כריסטינה אגילרה, בריטני ספירס, ג׳סיקה סימפסון, אלניס מוריסט ועוד. ״הקאבר ההוא נתן לנשים הזדמנות להרגיש סקסיות בזמן ההריון", אמרה מור למגזין וי. ״אבל לא ציפיתי שהתגובה לצילום תהיה כפי שהיתה. הייתי די בהלם מזה. נשים הריוניות הן יפהפיות. גם לפני הקאבר, כשהייתי בהריון הראשון, אנני צילמה אותי. אלה היו צילומים רק בשביל המשפחה, ותלינו אותם כך שמי שבא יכול לראות. היה טבעי לי להצטלם כך. הריון זה דבר שנפלא לתעד, קודם כל עבור האישה עצמה".

A photo posted by Blac Chyna (@blacchyna) on


אז מי ההריונית היפה מכולן? אתם מוזמנים לדרג את הבחירה שלכם


>> ולנו יש את חן טל בצילומי עירום בהריון