רובי קליין צילום הריון (צילום: מתוך instagram)
אישה בהריון - הכי לא קיטש שיש | צילום: מתוך instagram
איזה כיף זה בן זוג צלם. לא רק שיש לו עין ממש טובה לדברים יפים, הרי שהוא גם יספק לך שלל רגעים בלתי נשכחים שהוא תפס בעדשה, כאלה שיישארו לתמיד. בין אלה הילדים, שתמונות שלהן הם ללא ספק נכס חשוב ביותר – אבל גם בנות או בני הזוג יזכו למנה משלהם.

וזה בדיוק מה שעשה צלם הבידור רובי קליין, שהחליט לייצר לאשתו סדרת צילומי הריון מהסרטים. הוא הכין לה סדרת תמונות, משבועות שונים של ההריון, כשהכותרת של כל הסדרה, אותה הוא העלה כמובן לאינסטגרם שלו, היא "מה לא לעשות כשאת בהריון". הקונספט, כמה מגניב, הוא לצלם אותה פחות ברגעי הריון שלווים ויפים כמו בצילומי הריון קלאסיים, אלא בפוזות של באד-אס, כאלה שלא תתפסו אישה בהריון עושה.

ג'ודי, האישה, שיתפה פעולה לחלוטין, ובין שבוע 31 ל-40 השניים יצרו סדרת תמונות מעוררת השראה שבה נראית ג'ודי בפוזות לוחמניות במיוחד, וכולן נועזות ועצבניות ומצחיקות, ומלאות עוצמה של מאמא הריונית.

כמובן שהתמונות מעובדות, וג'ודי לא ממש הייתה בסכנה במהלך הצילומים, והיום בני הזוג הם הורים גאים לבקט, תינוק קטן ומתוק שסביר להניח שגם מצולם על ידי אביו ללא הרף. "ידעתי שאני רוצה לצלם את אשתי בהריון, אבל התמונות החמודות והמעוצבות בסגנון פינטרסט הן ממש לא כוס התה שלי", אמר רובי לבאזפיד. "יום אחד, כשהיא הייתה בשבוע 30, אמרתי איזה משהו לג'ודי בלי קשר, וזרקתי לה משהו בסגנון 'את לא אמורה לעשות את זה כשאת בהריון', וצחקנו על זה, ומשם בא לי הרעיון. זה לא יצא לי מהראש ושאלתי אותה אם היא תסכים להצטלם עושה דברים שנשים לא עושות בהריון, כמו למשל להתאגרף. ככה יצאה התמונה של שבוע 31".

A post shared by Robby Klein (@robbysphotos) on

בשבוע 32 הוא צילם אותה יוצאת למלחמה, בשבוע 33 היא תפסה תנינים. בשבוע 34 נלחמה בסיף, וב-35 צדה נחשים. "התמונה עם התנין הייתה הכי קשה להפקה", מספר קליין, "היה ערב אחד שיכולנו לעשות את זה בניו אורלינס. מצאנו את עצמנו מצלמים בביצות עד 2 לפנות בוקר. זה היה לילה מטורף".

A post shared by Robby Klein (@robbysphotos) on

בשבוע 36 היא רכבה על שוורים, ב-37 טיפסה על צוקים. ללא ספק – השניים האלה הלכו על הקצה. בשבוע 38 היא רכבה על אופנועים, וב-39, ללא ספק אחד הדברים ההזויים – צניחה חופשית. בהחלט לא משהו שאת אמורה לעשות בהריון. בשבוע 40 קליין הניח לה קצת מהאקסטרים, והיא כיכבה בסצנה ב-stranger things בתוך אלוון הריונית במיוחד. לדעתנו מדובר באחת המזכרות השוות שיש. 

A post shared by Robby Klein (@robbysphotos) on

 

3-T day! 2 trimesters down, one to go! Time is flying by, can't wait to meet this rad dude!!

A post shared by Robby Klein (@robbysphotos) on

A post shared by Robby Klein (@robbysphotos) on

>> צילומי הריון: הסיפור האמיתי