תקופת ההריון היא אחת המאתגרות מבחינת לבוש, אבל כאשר ההריונית היא בלוגרית שעוסקת באופנה, מדובר בסיפור אחר. דווקא עכשיו, בחודש תשיעי, כשהיא ממש עוד רגע אמא, אירה סימונוב שכנאי נבחרה להיות הפרזנטורית של אבישג ארבל, פירגנה לעצמה צילומי הריון בלתי נשכחים אצל הצלמת מלי פנסו ומעודדת את ההריוניות האחרות לעוף על עצמן. 

אירה סימונוב שכנאי
גאה להציג: שבוע 37 | צילום: מלי פנסו, סטודיו מלינקה

אירה סימונוב שכנאי, בת 30 מתל אביב, סטייליסטית, פרזנטורית, מומחית ניו מדיה, בעלת הבלוג המצליח קוטוריסטיק ובעלת חשבון אינסטגרם מגה פופולרי עם מעל ל-33 אלף עוקבים, נהנתה מההריון הזה, הראשון שלה, מאוד. ״זה כיף מאוד!״ היא מספרת. ״זו תחושה מדהימה לעבור את התהליך הזה. אני ממש נהנית להתלבש ולהדגיש את הבטן שיצאה לי. יש הרבה אפשרויות ומעצבים סופר מוכשרים בארץ. היה לי גם כבוד גדול שאבישג ארבל בחרה בי להופיע בקטלוג שלה, זה היה כשכבר הייתי בחודש תשיעי. בהריון אני אוהבת ללבוש סגנון בוהמי שיק. פריטים משוחררים, אוברסייז, ובערב שמלות צמודות המדגישות את הבטן, כי אני הכי גאה בה בעולם. בזמן האחרון אני מוסיפה כובעים כמעט לכל לוק. זה אביזר משלים למראה מיוחד וגם מגן מהשמש, דבר חשוב בזמן ההריון". 

אירה סימונוב שכנאי
"בערב אוהבת ללבוש שמלות שמדגישות את הבטן" | צילום: מלי פנסו, סטודיו מלינקה

פעמים רבות השינוי בגוף אינו פשוט למי שהוא משמש עבורן כלי עבודה לכל דבר, אבל אירה חיה עם הגזרה המתקמרת בשלום. ״למזלי לא עליתי הרבה״, היא אומרת. ״אני מרגישה שלמה עם כל שינוי אבל ממשיכה לטפח את הגוף עם קרמים ולהתעקש על ספורט, בגבולות המותר, כדי שאחזור לעצמי במהרה״. למרות הקבלה וההשלמה עם השינוי, יש דברים שאירה לא תלבש בהריון. ״אני לא אלבש דברים שלוחצים יותר מדי. נוחות זה הכל. בתחילת חודש שישי הצטלמתי לצילומי תכשיטים והסטיילינג כלל בגדים מאוד צמודים, זה היה עוד לפני שאנשים שמו לב שאני בהיריון, והבגדים הלוחצים היו טו מאץ'. אחר כך הרגשתי לא טוב עם זה.״ הלוק היומיומי שלה, מצד שני, כולל שמלת מקסי ונעלי סניקרס לבנות. 

אירה סימונוב שכנאי
"ממשיכה לטפח את הגוף עם קרמים" | צילום: מלי פנסו, סטודיו מלינקה
_OBJ

אירה, כאמור, הקפידה לתעד היטב את ההריון הזה, והיא ממליצה לאחרות לעשות כמותה, ויש לה עצות לסט הצילומים: ״הכי חשוב להרגיש בנוח עם הגוף שלך, עם הבטן שלך. חוץ מזה לכל בחורה יש את הזווית הטובה שלה. בלי קשר, תמיד כדאי לחשוב על הצד החיובי: על כך שאת בקרוב עומדת להיות אמא״. _OBJ

A photo posted by STYLE BLOGGER (@irasimonov) on

A photo posted by STYLE BLOGGER (@irasimonov) on

 

A photo posted by STYLE BLOGGER (@irasimonov) on

 

A photo posted by STYLE BLOGGER (@irasimonov) on

קרדיטים:
צילום ועריכה: מלי פנסו סטודיו מלינקה 
איפור: רונה בן עזרא