כריסי טיגן (צילום: Jaguar PS, ShutterStock)
״זה משנה חיים,״ אומרת טיגן | צילום: Jaguar PS, ShutterStock

לכריסי טיגן יש תמיד הריונות מורכבים, והיא לא חוששת לחלוק את הקשיים, מנטליים או פיזיולוגיים, עם ציבור העוקבים המאוהב שלה, שנדמה שלבו רק מתרחב עם כל פגם שהיא חולקת. בעבר שיתפה כריסי בתלאות הדיכאון אחרי לידה, והפעם, בהריון השלישי שלה מבעלה, הזמר ג׳ון לג׳נד, היא חולקת בטוויטר את הסבל שנגרם לה מכאבי ראש הריוניים.

כריסי שמחה לדווח לציבור שאחרי שסבלה באומללות רבה, היא סוף סוף רואה את האור בזכות קומבינציה של חוסמי בטא, טיפול בגלי רדיו וגם הזרקת בוטוקס לשריר בצוואר. כריסי הוסיפה שבעבר הזריקו לה בוטוקס ללסת על מנת להפסיק את כאבי הראש הרגילים שלה, שנגרמים בין היתר משחיקת שיניים בשינה, ושניתן גם להזריק מאחורי הגבות. ״זה משנה חיים,״ סיכמה, והבהירה שנוירולוג הוא זה שמזריק לה את הבוטוקס.

כאבי ראש הם תסמין שגור של הריון, שילוב של הורמונים לא יציבים ועליה בנפח הדם. אנשים הנוטים לסבול מכאבי ראש ומיגרנות בימים רגילים נוטים לחטוף אותם קשה יותר בתקופת ההריון, וזה מדוייק במיוחד אצל נשים הסובלות מכאבי ראש ומיגרנות בזמן מחזור. הטיפול בבוטוקס עבור כאבי ראש ומיגרנות מאושר על ידי ה-FDA מזה עשור, אך מצויין כי השימוש בבוטוקס אינו מומלץ להריוניות או למיניקות, לא באופן קוסמטי ולא באופן רפואי, בגלל מחסור במחקר. אם יש ברירה אחרת, עדיף להמנע.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

מצויין כי הרופא עצמו משתמש בשיקול הדעת על מנת להכריע אם זהו הטיפול הנכון, ובמקרה של טיגן, שכנראה סובלת מאוד, הוחלט ללכת על זה. כריסי שיתפה השבוע גם כי בשליש הראשון, בו היא לא מרגישה בעיטות, היא מאוד בלחץ, וכל טיפת דם מובילה אותה בריצה אל הרופא. הרופא שלה, לדבריה, נדיב במיוחד באולטרסאונדים, ובסרטון קצר ששחררה ניתן לראות את בתה לונה נהנית לפגוש את התינוק שבבטן על גבי המסך, ולראות שהכל בסדר גמור איתו. רק בריאות.