כל הרופאים והמומחים עשו יד אחת והבהירו לפני שנים לטרישה טיילור, היום בת 31, שאם תנסה להביא ילד לעולם, העניין יסתיים בטרגדיה ענקית. טרישה, הסובלת מאוסטאוגנזיס אימפרפקטה, תסמונת הכוללת גם שבירות יוצאת דופן של העצמות, נאמרה כי אם תהרה ותלד, כל גופה ישבר מבפנים. טרישה עצמה נולדה עם 150 עצמות שבורות, אבל היא לא נתנה למומחים ולמציאות לבלבל אותה.

טרישה, מבוייזי שבאיידהו, נשואה לנהג משאית גבוה במיוחד, 1.85, בשם מייקל, ובדיוק כפי שמצבה לא עצר את הזוגיות, הוא גם לא עצר את ההחלטה להביא ילד משותף. לאחר שתי הפלות שוברות לב, ההריון השלישי צלח. עד השבוע ה-32 הצליחה טרישה לשאת את בנה מייבן, שנשלף מתוכה בניתוח קיסרי. היום מייבן כבר בן ארבע, ולאחרונה התבשרה המשפחה באופן סופי ומוחלט שאין לו אוסטאוגנזיס אימפרפקטה.

View this post on Instagram

A post shared by RUMOR BUS (@rumorbus) on

אוסטאוגנזיס אימפרפקטה הוא מצב שבו, בגלל מוטציה גנטית, ייצור הקולגן בעור אינו נורמלי, והעצמות פריכות להפליא. עיטוש קטן, למשל, עשוי לגרום עצם בגוף להשבר. הריון, מן הסתם, עשוי ליצור פגיעה רב-מערכתית. לטרישה יש בלוג, בשם "והיא עשתה את זה", ובו מטרתה לתת השראה לזולת.

View this post on Instagram

A post shared by Trisha (@andshedid19) on

"כשאמרתי לרופא שלי שאני מפסיקה לקחת גלולות, הוא מיד הושיב אותי והזהיר אותי. אני זוכרת שהוא אמר: את עלולה למות, התינוק עלול למות, אבל לא היה לי זמן לכל ה׳עלול׳ הזה, ואחרי עבודה קשה נולד לנו תינוק מושלם. עד היום הרבה אנשים לא מאמינים לי שילדתי אותו. הם שואלים אם הוא שלי, ואני עונה בגאווה שכן, הוא גדל אצלי בבטן."

View this post on Instagram

A post shared by Trisha (@andshedid19) on

View this post on Instagram

A post shared by Trisha (@andshedid19) on

טרישה מתניידת בכיסא גלגלים מגיל שנתיים וחצי, אבל תמיד התעקשה לא לתת למחלה להכתיב את חייה ולהרחיק אותה מיתר האנשים בעולם. "אנשים בעיקר מתעניינים בחיי המין שלי," היא מספרת לדיילי מייל הבריטי. "העובדה שאני נכה לא אומרת שאני צריכה לענות על שאלות חטטניות, אבל כן חשוב לי להעלות מודעות. כשהחלטתי להרות איש לא יכול היה לעצור אותי. אפילו לא מייקל בעלי."