נטלי פורטמן - אוסקר 2011
הבלתי נשכחת. נטלי פורטמן עם הרודרטה שלה בהריון | צילום: John Shearer, GettyImages IL
אמנם ייקח שנים, אם בכלל, עד שמישהי תצליח להתעלות על לוק האוסקר ההריוני המנצח של נטלי פורטמן מ-2011. השמלה הסגולה של רודארטה הפכה לאייקון שטיח אדום לכוכבות הרות, אבל גם השנה, חרף יבול דל יחסית של סלביות הרות, אפשר למנות כמה הופעות מנצחות.

אוליביה ווילד - הריוניות אוסקר 2014
אוליביה ווילד | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL
אוליביה ווילד. בלוק של ללכת עם ולהיראות ממש, אבל ממש בלי, פליטת ה-O.C לובשת שמלה מונוכרומטית קלאסית, ונותנת משמעות חדשה למונח "חוט עם קשר". למעשה, במבט מלפנים כלל לא ניכר שהגברת בהריון מתקדם למדי, אבל מכיוון שהפרופיל בהחלט מראה את ההריון המפואר שלה, היא נכנסת לקטגוריית הריוניות אוסקר 2014.

אלסה פטקי - הריוניות אוסקר 2014
סקנדל? ממש לא. קארי וושינגטון | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL
אלזה פטקי. אמנם מדובר בשחקנית דרג ב' (ודי אם נציין כי פסגת הקריירה שלה היא הופעה באחד מסרטי "מהיר ועצבני"), שמפורסמת בעיקר כאשתו של כריס המסוורת', אבל באמת שקשה להתעלם משמלת האלי סאאב התחרתית, שפשוט עושה כבוד לבטן ההריונית היפה והמאוד מתקדמת שלה.

אלסה פטקי - הריוניות אוסקר 2014
הכי מתקדמת בעיר. אלזה פטקי | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL
קארי וושינגטון. השמלה של ג'ייסון וו פשוט מושלמת עבור וושינגטון, היפהפייה ההריונית. הצבע מחמיא לגוון העור המושלם שלה, הגזרה מרמזת על בטן מתעגלת מבלי לחשוף אותנו לפרטים שנהוג לראות רק באולטרסאונד והשסע הקטן, שמזכיר לנו שעם כל הכבוד לבטן, עדיין מדובר באחת הנשים הסקסיות בעולם. 

קריסטין קוואליר - הריוניות אוסקר 2014
לבנה ובתולית עאלק. קריסטין קוואלרי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
קריסטין קוולארי. פליטת ריאליטי? פאשניסטה בהתהוות? מעצבת אופנה וונאבי? למי אכפת, כשקריסטין קוולארי מפליאה בשמלה לבנה וצמודה של אלכסנדר מקווין, שמדגישה את קווי המתאר המושלמים של גופה ההריוני. אגב, על אף היותה למעשה שום דבר של ממש בתעשייה ההוליוודית, הגברת פשוט החליפה תלבושת לכבוד האפטר-פארטי, ולכן מופיעה פעמיים. אם השמלה הקודמת הייתה זכה ובתולית, הרי ששמלת התחרה השחורה הקטנטונת הזו היא התגלמות שמלות ההריון הסקסיות עלי אדמות.
קריסטין קוואליר - הריוניות אוסקר 2014
והנה היא סקסית בשחור תחרה שוב | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

לעוד כתבות בתשעה חודשים:
> הסטייל ההריוני של דרו ברימור
>> לוהטת בשמיני: המהפך של אדווה

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים