ענת ביטון - חצאיות (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
חצאיות או לא להיות | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
אחד החשקים המוזרים שלי לאורך כל ההריון היה ועודנו ללא ספק חצאיות. אין לי שום כוונה לנסות להסביר את זה, אחרי הכול – שוקולד עם מלפפון חמוץ וארטיק באמצע הלילה נשמע יותר הגיוני? מלבד אהבתי הגדולה למשפחה שלי, לבעלי ולנסיכה שבדרך, יש לי פטיש מטורף לפריט הזה. חצאית היא בהכרח סקסית, מחמיאה, מגיעה בכמה גזרות, צבעים, אפליקציות ולעד אופנתית. מה גם שלא צריך להתאמץ הרבה כשאת לובשת אחת כזאת. את רק צריכה חולצה נכונה (אפילו פשוטה), נעל מתאימה וההופעה מושלמת.

ענת ביטון - חצאיות (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
חצאית בגזרת מידי. להשיג בסניק פיק | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
עד פה הכל נשמע משכנע, פשוט וקל - זאת כמובן בהנחה שאת לא בהריון מתקדם מאוד והבטן לא מהווה מכשול. מה קורה כשכרסך בין שינייך? ובכן, אז העובר מתפרס לו על כל פיסת מקום אפשרית בבטן החל מהבטן התחתונה עד לעליונה, מה שעלול לטרפד את סיפור החצאית.

מכיוון שטרם מצאתי את חצאית ההריון המושלמת, ובכן, להריון, הרשיתי לעצמי לקחת סיכונים ולעשות את מה שאני אוהבת לעשות, שזה לשוטט באתרי קניות באינטרנט ופשוט לנסות לראות מה כן יעלה עליי. נתקלתי באתר sneak peek שכל כולו עמוס בשפע של חצאיות מהממות. מודה שהייתי סקפטית אבל הפלא ופלא - החצאיות עלו עליי והמטרה הושגה. איך? הנה כמה טיפים איך לא לוותר על החצאיות, במיוחד לא בהריון.

לפני שאת קונה חצאית, שימי לב לדברים הבאים:

1. מומלץ שהחצאית תהיה בגזרה נמוכה.

2. אל תוותרי על גומי בחצאית.

3. קני מידה אחת מעל המידה הנוכחית.

4. במידה והחצאית שחשקת בה מגיעה עם רוכסן – וודאי שהיא בגזרה גבוהה. בצורה כזו, תוכלי לסגור את הרוכסן עד לאן שייסגר (מבלי שילחץ על הבטן כמובן), ולטשטש את הרוכסן הפתוח בסריג/חולצה ארוכה שמכסה. אף אחד לא באמת יידע שהחצאית פתוחה, ואת תרגישי בנוח.

5. חצאיות בגזרת מידי עם נעלי עקב מאוד מחמיאות להריון. בגזרות כאלה מומלץ בחצאיות גומי שיעלו על הבטן - וכמובן לא ילחצו עליה. מה שלא יהיה, נוחות היא במקום הראשון בהריון.

להמשך טיפים ועצות אופנה בהריון מוזמנות להכנס לבלוג שלי fashion mama chic   

ענת ביטון - חצאיות (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
קלילה וכיפית. להשיג בסניק פיק | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
ענת ביטון - חצאיות (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
למי שמרגישה בנוח - יש גם מיני עם גומי. להשיג בסניק פיק | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
ענת ביטון - חצאיות (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
חצאית בצבע חרדל - אוסף אישי, סריג שחור מ 21 forever | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי

לעוד כתבות על אופנה בהריון