דר משיח בטוטאל לוק של אבישג ארבל (צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/)
טוניקה וטייטס (אבישג ארבל). ג'קט אופנוענים אדום ישן | צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/
ההריוניות של היום הן ללא ספק לא ההריוניות של פעם. הבטן הגדלה הופכת לסיבה אמיתית לחגיגה אופנתית וכל מי שסוחבת איתה עוד משהו בבטן כבר יודעת היטב שהיא לא רק מרגישה קורנת, היא גם נראית כך. אבל בואו נודה באמת – אנחנו מצליחות לעמוד באתגר הזה עד שלהי חודש שמיני. אחר כך, אנחנו מתחילות להתעצל – מתחברות יותר לטרנינג, ואחר כך משלבים לו את חולצת מסלול של הצמוד שממש לא צמודה עלינו, ומחכות ליום חורפי כדי לוותר על החזייה. זו הסיבה שדר משיח, בלוגרית אופנה בחודש תשיעי אוטוטו, מצליחה לגרום ללסת שלנו ליפול. היא לא מוותרת על שיק נכון, מגניב ולוהט (אבל נוח) גם בשלב המתקדם שהיא נמצאת בו.

עוד ב9 חודשים:

>> קיסר נולד: צילומים מדהימים מחדר הלידה
>> הזדמנות אחרונה ללוק סקסי לפני הלידה
>> איך נראה ניתוח קיסרי: שלב אחר שלב

משיח, 34, מתפעלת את בלוג האופנה הפופולארי "אפונה" מזה שבע שנים, עוד הרבה לפני הבטן והצורך לארוז אותה בבגדים מגניבים. עוד לפני כן, היא למדה עיצוב גרפי, תולדות האמנות ופסיכולוגיה, ותוך כדי הלימודים התגלגלה לתחום האינטרנט. "בהתחלה הייתי בתחום התוכן, ומשם התקדמתי לניהול פרויקטים, אתרים וחוויית משתמש. אחרי שצברתי ניסיון החלטתי שיש לי מספיק כלים להקים אתר משל עצמי, שישלב את האהבה שלי לאופנה ואת הידע וההיכרות שלי עם עולם הדיגיטל. השילוב של עיצוב גרפי עם הבנה נפלאה של בגדים הביאה אותה ליצירת הבלוג, כמו גם אתר אינטרנט למכירת בגדים, אותו היא מכנה "הילד הראשון שלי".

הילד הבא, זה שבועט שם בבטן, ייוולד בעוד כחודש וקצת (למורת רוחו של ציון, החתול המשפחתי חם המזג), ולכבודו היא מעלה בקדחתנות תמונות ופוסטים של בגדי הריון. "מטבע הדברים בחודשים האחרונים אני מתעסקת יותר באופנת הריון. אני שמה לב שיש המון היענות של הגולשות, ששואלות ומציעות הצעות, וזה תוכן שדי כובש את הבלוג מאז שאני בהריון". 

דר משיח בטוטאל לוק של אבישג ארבל (צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/)
מעיל טוניקה וטייטס (אבישג ארבל) | צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/

דר משיח (צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/)
מעיל LOVES, סניקרס מנגו | צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/

הפופולריות של הבלוג מושכת אליו לא מעט גורמים מסחריים, שמציעים לדר שיתופי פעולה למיניהם, אבל היא מקפידה לא לסטות מהקו האישי שלה, ומצטלמת רק עם בגדים שהיא מתחברת אליהם. "הבלוג בעיקר מתעסק בסגנון אישי, ואני מציגה את ההעדפות והסטיילינג שלי. פונים אליי הרבה בשיתופי פעולה, אבל אני באמת עושה רק מה שבאמת מדבר אליי, דברים שסביר שהייתי מגיעה אליהם גם בעצמי. כך, למשל, עשיתי שיתוף פעולה עם אבישג ארבל, שהתחברתי מאוד לעיצוב שלה, אבל הרוב מגיע מדברים שאני מוצאת לבד ולוקים שאני מרכיבה מפה ומשם". 

דר משיח (צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/)
שמלה גאפ, תיק גוצ'י | צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/

דר משיח (צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/)
חולצה משובצת זארה, , מגפונים דולצ'ה ויטה, טייטס אבישג ארבל | צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/

הפוסט האחרון, למשל, עוסק בבחירת ג'ינס להריון - נושא שמעסיק כל אישה עם בטן, והיא גם התעמתה עם נושא טעון במיוחד: טייטס. "אם היית שואלת אותי לפני שנה הייתי אומרת לך שזה פשע אופנה, אבל אין מה לעשות, ההריון שינה את דעתי גם בקשר לזה. בכלל, אפשר להגיד שהסגנון שלי וההעדפות שלי עברו מהפך. פעם הייתי מעדיפה אוברסייז, היום אני מעדיפה גזרות צמודות יותר - ואני מאמינה שזה משהו שיישאר איתי גם אחרי שאלד. גם עניין הנוחות - שבהריון ממש אי אפשר להתפשר עליו - נכנס לי למודעות. פעם הייתי אפילו קצת בזה ל'בגדים נוחים', אבל עכשיו זה כן משהו שאני חושבת עליו, לא מתאימה את עצמי לבגד אלא להפך - ואת זה אני הולכת לקחת גם להמשך החיים". 

המלתחה של הרך הנולד טרם התגבשה, אבל דר מרגיעה ומודיעה שהוא יהיה לבוש היטב - אבל בגבולות הסביר. "אני כמובן אשקיע ואבחר עבורו בגדים מעולים, אבל אין לי שום כוונה להשתגע. בייבי דיור זה ממש לא הכיוון שלי". עד שהוא ייצא, אתן מוזמנות להתענג ולשאוב השראה מהארון של דר. 

דר משיח בטוטאל לוק של אבישג ארבל (צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/)
קרדיגן, חולצה וחצאית (אבישג ארבל). תיק גוצ'י. נעליים נייקי | צילום: http://afoona-pea.blogspot.co.il/
_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ_OBJ

_OBJ