אור גרוסמן
שחור זה השחור החדש | צילום: לם וליץ סטודיו
בשבוע שעבר התקיימה תצוגת האופנה של רנואר לעונות אביב/קיץ 2015 בניצוחה של אור גרוסמן שנמצאת בחודש החמישי להיריונה הראשון, וכיאה למעמד - מדובר בהיריון נסתר לעין. התצוגה הציגה צבעים שמחים, מחממים וצבעוניים (לצד גם לא מעט שחורים) שעשו לי חשק עז כבר להגיע לאביב. ולא, לא רק בגלל הבגדים הצמודים שאני חולמת להיכנס אליהם שוב עד אז,  אלא גם כי סוף סוף אפגוש את הקטנה שבבטני.

כשהתגלגלתי לאטי לתצוגה שזימנה אליה הרבה מאוד מפורסמות, תהיתי איך הסלבס בהיריון מתלבשות לאירועים בהם את מתבקשת לנטוף שיק וסטייל רק מעצם המעמד והנוכחות. המחשבה הזו הטרידה אותי כבר יומיים קודם לכן, שלא לומר שבוע. היה לי ברור שמדובר באירוע חשוב שצריך להתלבש אליו בהתאם. 

יובל שרף ויוליה פלוטקין
היריוניות בשחור | צילום: ברק פכטר
המטרה: להיראות נוצצת, שיקית אבל גם לזכור שאת בהיריון ואת גם רוצה אוויר לנשימה. משימה לא פשוטה. התחלתי במדידות, המשכתי בצילומים ביתיים, אלה נשלחו לקבלת אישור מחברה, משם המשכתי בייעוץ צפוף עם הבעל, ושוב מורידה, מחליפה ומחשבת מחדש. לבסוף העפילו שני אאוטפיטים לגמר הגדול, ובבוקר האירוע, נבחר הלוק המיועד, בהתאם לתחושת הבטן. בהיריון זה עובד הכי טוב.

בעודי מרגישה נוצצת ועגולה, אני צועדת למתחם הגדול ביחד עם חברה, ומציצה כל הדרך על ההריוניות שמסביבי. אז כן, הן כולן מאוד רזות עם בטן עגולה וקטנטנה והן כולן בהיריון מתקדם כמוני, רק נראות אחרת ממני (הגיע הזמן לשיחה צפופה עם השוקולד). אז מה הן לבשו? מה אני לבשתי? ומה חשבתי? להלן הרשמים:

יוליה פלוטקין

יוליה בחרה בשמלת מיני צמודה שמחמיאה לה, וכנראה שרק לה, בצורה הטובה ביותר. היא חושפת את הרגליים הדקות, את הגב היפה, והפרונט סגור, חסוד וצמוד. אם תסתכלו טוב, תזכו לראות כרסונת קטנה. אין ספק שללכת על מיני כזה בהיריון מתקדם דורש אומץ ופיגורה ובעיקר זוג רגליים לוהטות.  

יוליה פלוטקין
שאפו על הרגליים. יוליה פלוטקין | צילום: ברק פכטר

יובל שרף 

יובל שרף בחרה בטוטאל בלק. היתרון בשחור הוא שזה מרזה ומטשטש את מה שצריך לטשטש. עם זאת, שימי לב והיי מודעת למבנה הגוף שלך. שחור לא מטשטש הכול ולא מעלים הכול. במקרה של שרף, היה קשה לראות אם העלתה במשקל בכלל, ואכן הבחירה בטוטאל בלק, עשה את העבודה. לטוטאל לוק שכזה, מומלץ להוסיף צבע חי ששובר את הגוון האחיד. שרף באה עם האדום על ראשה כבר מהבית.

יובל בחרה במיני, ספורטיבי ורחב. שמלת הודיס מ-my urban runway. כדי לא להיראות כמו אחת שיוצאת לריצה, היא שברה את המוטיב הספורטיבי עם מעיל עור, משקפי טייסים, ומגפוני לקה. בחירה טובה, מטשטשת, אך בכל זאת, היה חסר לי צבע. הייתי ממליצה ללכת על גרביונים בצבע שחור בהיר יותר.

יובל שרף
ספורטיבית ואדג'ית. יובל שרף | צילום: ברק פכטר

אור גרוסמן

אי אפשר לדבר על התצוגה מבלי לדבר על אור גרוסמן המדוברת שכיכבה על המסלול. זו כאמור נושאת בטן של חודש חמישי, אם כי לא בולטת במיוחד. גם לה נבחרו בגדי התצוגה בקפידה: לוק רחב, אובר סייז, כדי לטשטש את מה שלאט לאט מתחיל לבצבץ. אין ספק שהיא נראית קורנת וזוהרת, נו אתן יודעות, ההילה של היריון שמדברים עליה כל הזמן בשילוב של פנים מדהימות ופיגורה מעוררת קנאה.  

אור גרוסמן
אור גרוסמן. מתחת לשמלה: היריון | צילום: לם וליץ סטודיו

מה לבשתי?

בסופו של שבוע מפרך, בחרתי בשמלת אוברסייז, בעיקר כי היא יפה, נוחה ומתאימה להיריון מתקדם. כדי לשבור את המראה הרחב, הלכתי על ג'קט דמוי עור וקינחתי את הלוק במגפונים שוברים צבע של הטוטל בלק בצבע קאמל, מה שגם הוסיף לי כמה סנטמיטרים. הוספתי שרשרת ראוותנית בגווני כחול, בשילוב טאץ' של צבע.
שמלת LOOSE  עדיקה. ג'קט דמוי עור פול אנד בר. מגפונים סקופ.

ענת ביטון - תצוגה רנואר
האאוטפיט הנבחר. ענת ביטון סימן טוב | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי

*להמשך לוקים, עצות וטיפים כנסו אליי לבלוג fashion mama chic