הסיפור שלפניכם מוכיח שהחיים לפעמים מייצרים את התסריט המקורי והמשעשע ביותר. בפוסט ויראלי שפורסם ב"מאמאצחיק", וגרר תגובות רבות, שני ליפו-שבת (כן, היא קרובת משפחה של שלומי), מספרת על המתיחה שתכננה עבור בן הזוג שלה - טל, במהלכה תכננה לספר לו שהיא כביכול בהיריון שני.

זה קרה בדיוק לפני שנה באחד באפריל. שני הכינה מראש את בדיקת ההיריון הביתית החיובית אותה שמרה מההיריון הראשון שלה, והצטיידה גם בבדיקת הריון חדשה לחלוטין אותה הציגה בפניו לפני המתיחה, כדי שלא יחשוד בדבר.

וכך, בעודה מחויכת ומרוצה מהמזימה שרקמה, שני נכנסה לחדר האמבטיה ובידה שתי הערכות – הישנה והחדשה. לאחר שהציגה את הבדיקה הישנה בפני טל שעדיין לא הספיק לעכל את עניין הבדיחה, היא נכנסה שוב לחדר האמבטיה, הפעם כדי להיפטר מהבדיקה החדשה אותה ביצעה כביכול לחינם, אלא שאז שני הבחינה בשני הפסים המוכרים, שבישרו לה על ההיריון הטרי - הפעם בלי צחוקים. היום השניים מאושרים וחובקים שתי בנות.

 "לא הפסקתי לבכות. לא הייתי מוכנה לזה בכלל וזה היה הלם מוחלט עבורי", היא מספרת, "באותה התקופה הנקתי ילדה בת שנה וחודשיים. בינינו, גם חיי המין לא היו מאוד פעילים, כי באופן טבעי הראש שלנו היה עסוק בעיקר בטיפול בילדה ובחזרה לחיים המקצועיים. בקיצור – זה תפס אותי לגמרי לא מוכנה".

ואיך טל הגיב?

"הוא חשב שזה חלק מהמתיחה – כלומר שאני עושה לו 'הפוך על הפוך'. בכל זאת – היה מדובר באחד באפריל. לקח זמן עד ששנינו הבנו מה קרה פה. גם לי לקח קצת זמן. בהתחלה ישבנו בסלון והייתה שתיקה כזאת של הלם. היו הרבה חיוכים של – 'אוקי, וואו – מה לעזאזל עושים עכשיו?'. יש לנו עסק של תיאטרון ילדים וממש רציתי לחזור כבר לעבוד. אפילו לא הספקתי להשיל את המשקל שהעליתי מההיריון הקודם. אבל תוך כמה ימים, אחרי שקראתי קצת על גידול ילדים צמודים, הבנתי שיש פה גם לא מעט יתרונות ושבסך הכל מדובר בבשורות טובות. יש לנו שתי ילדות מהממות – מייה הבת הגדולה וקאי הקטנה".

הפוסט של שני ליפו-שבת (צילום: צילום מסך)
הפוסט של ליפו-שבת במאמאצחיק | צילום: צילום מסך

לפחות תיעדתם את האירוע המשעשע...

"נכון, בעתיד נראה אותו לבנות ונצחק ביחד. אני מאחלת לכולם לצחוק תמיד, גם אם בסוף הבדיחה על חשבוננו, זה עדיין הופך את החיים ליפים יותר".

 בהריון או אחרי לידה? מזל טוב! באפליקציית איזי ריכזו את כל מה שחשוב לדעת: