בריטני צ'רץ (33) ילדה את בתה הראשונה בגיל 16, אי שם בשנת 2004, ומאז הייתה בהריון בכל שנה, למעט 2013, 2017 ו-2022. "אני חושב שסיימתי," היא אמרה בראיון שנעשה עמה, אבל גם סיפרה שבעלה כריס (30) ישמח לעוד ילדים.

לבני הזוג מקנזס 6 ילדים משותפים: סילס (7), כריסטופר ג'וניור (5), אוליבר, אשר והבל (בני ה-3), ורווין (11 חודשים). מלבד הילדים האלו, בריטני היא גם אמא של עוד 6 ילדים ממערכות יחסים קודמות: קריזמן (17), ג'ורדן (16), קיילב (14), ג'ייס (13), קיידנס (12) וג'סלין (10). בסך הכל יש לה חמש בנות ושבעה בנים ובמצטבר היא הייתה 98 חודשים בהיריון לאורך חייה. המשפחה שלה מוציאה 200 דולר מדי חודש רק על חלב. "תמיד יש רעש. מישהו תמיד צורח", היא מספרת, "אבל זה פשוט נורמלי עבורנו. אני מסוגלת להתמודד עם זה איכשהו".

@ourlargefamilylife Isp by @thismadmama #largefamily #ourlargefamilylife #momtok #teenmom ♬ SUMMER LOVE LETTERS - Luki

בריטני, שמתעדת את חייה בטיקטוק, אמרה שאנשים מוקסמים ממשפחות גדולות. נכון לעכשיו, לחשבון שלה, שיצרה ב-2019, יש יותר מ-1.8 מיליון עוקבים. "הרבה אנשים מניחים שאנחנו עובדים ברווחה - אנחנו לא", היא אמרה, "אני מקבל גם הרבה שאלות כמו, 'האם אנחנו קתוליים? דתיים?' אני פנטקוסטלית (זרם מסוים בנצרות), אבל זה לא קשור לסיבה שיש לי כל כך הרבה ילדים".

בריטני הוסיפה וסיפרה כי היא גם נשאלה לגבי הלידות שלה ואיך היא מסתדרת "שם למטה". "כל הלידות שלי היו נרתיקיות, חוץ מהשלישייה - איתם עברתי ניתוח קיסרי", חשפה. לדבריה אין סיבה שהיא לא תוכל לשאת הריון בריא נוסף.

ומה לגבי תחזוקת הבית? בריטני כבר השלימה עם העובדה שהיא לא תצליח להשתלט על ניקיון הבית והררי הכביסה. היא מספרת שהיא מוצאת קרקרים ואוכל של דגים בכל מקום, אבל מה שחשוב בעיניה הוא שכל ילד ירגיש מיוחד ואהוב. "אנחנו הכי מאושרים כשכולנו ביחד", אמרה, "יש לנו מגלשת מים גדולה, אנחנו מבשלים ביחד ויושבים מסביב למדורה. החיים טובים."