למרות כל הפתיחות והפומביות שהשתלטו על העולם מאז שהופיעו הרשתות החברתיות, ועל אף שלפעמים נדמה שאף נושא אינו פרטי יותר, יש עוד כמה דברים שמדברים עליהם רק בחדרי חדרים. עכשיו, אם לארבעה החליטה לשתף את כל הפרטים על חיי המין שלה ושל בעלה, ואפילו מחלקת עצות לאמהות אחרות, שצופות בחיי המין שלהן גוועים לאיטם.

ג'סיקה הוד ממלבורן, אוסטרליה, נודעת בזכות הפתיחות שלה. בבלוג הפופולרי שלה, house of hoods, היא משתפת חלקים נבחרים מחייה העמוסים, ופוסט חדש ומסקרן בבלוג, שעוסק בחדר המיטות שלה ושל בעלה, זכה לתשומת לב מיוחדת מסביב לעולם. "זוכרת כשפגשת את בעלך לראשונה? את המתח המיני, שהיה גדול מדי על שניכם ולא ידעתם שובע אחד מהשני?", היא נזכרת בערגה בימים שהיו ואינם, "למעשה, ביליתם את רוב הזמן עירומים, והרבה פחות זמן בטלפונים".

"הייתם כל כך מאוהבים שהתחלתם לדמיין עתיד משותף. החתונה, התינוקות. הייתם משוכנעים ששום דבר לא ישתנה", היא ממשיכה, "ואז נכנסת להריון. ברגע שהופיעו שני הקווים על הבדיקה, התשוקה שלך לגבר שלך התחלפה, ופתאום הוא הפך לאיש שהפין שלו עשוי לדקור את הבייבי שבבטן. כשהתינוק מגיע, את מחכה שיעברו שישה שבועות ותוכלי שוב לעשות סקס, אבל את כל כך עייפה, החזה שלך דולף ולא ישנת חודשים. ואז לבסוף אתם שוכבים, וזה בטח רק כדי להכנס שוב להריון, ואז אתם כבר משפחה שלמה, הילדים גדלים ויש איזה שבב של תקווה.

"אבל לא כל כך מהר. את מנקה, עובדת, רודפת אחרי הילדים, יום ולילה את בפעולה, כי את כל כך מותשת, וסקס בשעות היום יוצא מהתפריט כי הגוף שלך נשאר מלא סימני מתיחה ורופס. החיים הם שיגרה. קקי, סליים ופרוזן הופכים להיות ההרפתקאות שלכם.

כולנו ניסינו את הקטע הזה של מין ספונטני אחרי הילדים, זה לא עובד. זה בדרך כלל נגמר במין בעמידה ליד דלת חצי סגורה במקרה שאיזה ילד יחליט לעזוב את הטלוויזיה והחטיף. אבל אפילו חמש הדקות החטופות האלה מזכירות את החיבור. זה עדיין משהו, שגורם לכם להבין שאתם עוד אוהבים. שמזכיר לכם למה החלטתם להקים יחד משפחה. הלהבה שלכם לא באמת כבויה, היא פשוט מתפרצת עכשיו בצורה שונה מבעבר. אהבה זה עמוק יותר מסתם סקס, והסקס תמיד יהיה שם. הילדים, לעומת הסקס, יעזבו בשלב מסוים, וישאירו אתכם בנקודת ההתחלה. תרגעו ותיהנו מתקופת ההורות".