הפיגורה החטובה והשרירית של מיה דגן, 38, לא מסגירה זאת, אבל מדובר באמא לתינוקת די קטנה. אמליה שלה, בתה הבכורה, נולדה לפני שנה, ודגן – כשהיא לא עסוקה באימוני כושר ובחזרות להצגה חדשה – היא עמוק בתוך האמהות, החיתולים והסיבובים בעיר. ביקשנו ממנה לפתוח בפנינו את תיק ההחתלה שלה ולהעניק לנו הצצה קטנה למה שבאמת חשוב: חיתולים, קרם לטוסיק ובגדים לזאטוטה.


מה בתיק ההחתלה מיה דגן

עוד בתשעה חודשים:

>> הריוניות חותמות את עונת הרחצה בביקיני
>> הצלקת מהקיסרי היא החלק היפה בגופ
>>
 המדריך המלא לעיטוף תינוקות

באיזה חיתולים את משתמשת ולמה? 
"יש לי כל מיני סוגים. אין לי מותג קבוע. בוחרת לפי המבצע בסופר".

מאיפה התיק החתלה שלך?
"של בוגבו. הוא מכיל המון תאים לכל מה שאני צריכה. אני מאוד אוהבת את העיצוב שלו, ואת העובדה שהוא עשוי בד שקל מאוד לניקוי. הוא מספיק גדול והבונוס שהוא גם אופנתי. חבל שאין לי עוד אחד".

איפה את קונה בגדי תינוקות?
"אני מעדיפה בחו"ל כי המבחר שם גדול יותר. לרוב רוכשת בקרטרס וזארה ומדי פעם  גם בפטיט בטו. אני לא  קונה דברים יקרים באופן עקרוני. ואם התאהבתי במותג כלשהו, אשתדל מאוד לחכות לסייל. אין סיבה לקנות ביוקר, מאוד מקפידה על מחירים שפויים".

אין תמונה
אמליה דגן. אוהבת את המנשא
באיזה מוצצים/בקבוקים את משתמשת?
"מוצצים של אוונט ובקבוקים של טומי טיפי. איתם התחלתי וכבר בניסיון הראשון אמליה התחברה אליהם. לא הזדקקתי להתנסות על עוד עשרות סוגים, מזל".

האם את טיפוס של מנשאים או עגלות?
"מאוד אוהב לשאת את אמליה. יש לי את one של בייבי ביורן והוא עליי קבוע. אמליה גם נרדמת עליו בטיולים ארוכים, ומרגישה בו מאוד בנוח. בקרוב גם נשתמש באופציה של נשיאת גב ואז בכלל יהיה נפלא. לפעמים זה יותר נוח לי להסתובב עם מנשא מאשר הטיולון (YOYOׂ), במיוחד בזמן סידורים, ביקור בטיפת חלב או סתם טיול עם בן זוגי (ערן פפר) ברחוב. אני אוהבת שיש בו תמיכה טובה לגב וגם אני וגם ערן הולכים איתו בקלות. לשמחתי הוראות ההלבשה שלו לא מצריכות תואר באוניברסיטה".

מיה דגן בחודש 9, יעל גולדמן בחודש 5 (צילום: ברק פכטר)
רגע לפני הלידה, ותראו אותה היום. מיה דגן | צילום: ברק פכטר
מה הפריט שלא תצאי מהבית בלעדיו?
"במבוק. זה טיטול בד ארוך ומאוד נעים שלא עוזב אותנו. זה למעשה גם הבובה המרגיעה של אמליה".

מה יש בתיק שהוא שייך רק לך?
"ארנק, פלאפון ומפתחות. זה הכל. בתיק של אמליה יש את הדברים שלה ואני לא מערבבת דברים אישיים שלי שם".

>> כמה עולה לגדל תינוק בשנה הראשונה לחייו?