כשטלי תלמיד - פלקס, מעצבת פנים וירון פלקס, מעצב גרפי ו-ux ממרכז הארץ גילו שהם בהריון, זה היה להם ברור שהם לא ייתנו לו לחלוך כך סתם. השניים החליטו לתעד אותו תוך כדי שימוש בכישורים שלהם: מצלמה טובה וידע טכני.במהלך 40 שבועות של הריון, השניים יצאו מדי שבת השכם בבוקר והלכו להצטלם. "הצילום הראשון מחוץ לבית היה במרכז נתיבי איילון דרום,  ביום כיפור. מצאנו את עצמנו עומדים באמצע הכביש, כשרוכבי האופניים מנסים להבין מה אנחנו עושים. משם הבנו שאנחנו צריכים לאתגר את עצמנו כל שבת", מספרת לנו טלי.

בשבועות שחלפו, השניים קפצו לסופ״ש קצר ברומא – שם הצטלמו בקוליסאום וברכבת התחתית, טיילו במדבר יהודה, בנגב הצפוני, בתוך מתחם איקאה, בנווה צדק, בחוף הים,
ולקינוח גם ניצלו את סופת השלגים האחרונה, ונסענו לקצת שלג ברמת הגולן לפני שכל הכבישים נסגרו שם.

כל הצילומים נעשו עם אותם בגדים ("לשמחתי הגופייה נמתחת") כאשר בחלק מהצילומים מופיע גם הכלב של השניים – דבק. הסרט כולו מבוסס על הצילומים אותם צילמו עם חצובה ומטר על מנת לשמור על דיוק ואחידות.

טלי מספרת שהתמידו בתחביב הנפלא עד שבוע 39 כי "היינו בטוחים שאלד עד אז, לא התחשק לי להצטלם יותר מעבר לזה כי הרגשתי שממש סיימתי מבחינתי את ההריון. אבל ציפיות לחוד ומעשים לחוד- עלמה נולדה בשבוע 41+6 שנייה לפני שהייתי צריכה לעבור זירוז".  מזל טוב!

>> הפרסומת שלא תשאיר עין יבשה
>> סרטון הריון שאתם חייבים לראות

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים