אין תמונה
חבל שמוצץ כזה ייפול לרצפה. תתאימו סרט למוצץ
הוא מפחית את הסיכון למוות בעריסה, הוא מסוגל לייצר שקט בתנאים בלתי אפשריים ויש סיכוי לא רע שאם ידחקו את התינוק שלכם לפינה, הוא יודה שמדובר בסוג של הורה שלישי עבורו. אם לא נולד לכם סרבן מוצצים כרוני, הרי שמוצץ הוא החבר הכי טוב של התינוק ושלכם לחודשים הקרובים – ובדרך כלל, גם לשנים הבאות. וכדי שהישועה לא תחמוק מכם ברגע הקריטי – כמו למשל התקף צרחות באמצע כביש מהיר או בכי קורע לב בעגלה דווקא כשאתם עם מיליון שקיות בידיים – אתם חייבים סרט למוצץ. אתם יודעים, רק כדי לוודא שגם ניסיונות העפה עיקשים של התינוק לא יפגישו את המושיע שלכם עם רצפת הרכב המטונפת, המדרכה זרועת הפרשות הכלבים או הדשא שרק לדמיין כמה חתולים התגלגלו עליו עושה לכם חום.

בשימוש נכון (כלומר, תחת השגחה בלבד וכמובן לא בזמן השינה), סרטי מוצץ הם בטיחותיים, פונקציונליים ויעילים להפליא – אבל אנחנו כאן דווקא כדי לדבר על אפשרויות הסטיילינג הגלומות בהם, שיכולות להפוך את התינוק שלכם ואת המוצץ שלו לאייקון אופנה שכונתי. הנה כמה מסרטי המוצצים הכי שיקיים, ייחודיים ומוצלחים שיש לרשת להציע.

עשו זאת בעצמכם. זהירות, דילמה מוסרית לפניכם. מצד אחד, הסרט הזה עשוי עור אמיתי. מאידך, שליש מההכנסות הולך לתרומה לחולות סרטן השד. מצד שלישי (ושטחי), יש לו גם טוויסט חמוד בדמות האפשרות להוסיף את שם התינוק בכתב ידכם. אתם מוזמנים להכריע לפי צו מצפונכם (או פשוט להמשיך לקרוא ולמצוא סרט מוצץ שלא ידרוש מכם לגייס את הטריבונל הפנימי).
מחיר: 109 שקל
להשיג: etsy

סרטי מוצצים (צילום: etsy.com)
מקשמיר ועד אורגני. מה בא לכם? | צילום: etsy.com
פפיון. עניבת פרפר בגרסאות שמגיעות בצבעים לבנים, סרט קישוט בשרוכי המוצץ שמוצעים בצבעים של בנות – והכל עם הדפסים גרפיים משובבי נפש.
מחיר: 45.55 שקל
להשיג: etsy

אריה. חרף העובדה שלא מדובר בסרט דקיק ואלגנטי, אלא בבובת פרווה עצומת ממדים, מצא האריה הקטן את דרכו לסקירה – פשוט כי הוא ממש חמוד. למעשה יש כאן שילוב של חפץ מעבר אחד (הבובה) עם חפץ מעבר אחר (המוצץ, כמובן) – ואם תשכילו לחבב את האריה על התינוק, הוא יחזק את האפקט המרגיע של המוצץ (ואולי גם ימנע מהתינוק להשליך אותו בחמת זעם).
להשיג: wubbanub

קשמיר. אם אתם עדיין מתלבטים מה להביא לטקס ההטבלה של ג'ורג' הקטן,  או סתם שוחים בכסף מיותר ומרגישים צורך להחצין את העובדה הזו, מצאנו לכם את הסרט המושלם: עשוי כולו 100% קשמיר משובח. הולך מעולה עם רסיסי פליטה.
מחיר: 28 דולר
להשיג: couturecliplbh

סרטי מוצצים (צילום: etsy.com)
אריה או פפיון. הכול הולך, רק קצת יקר. מה נסגר? | צילום: etsy.com
אורגני. אם אתם בעניינים ירוקים, שדכו לתינוק ולמוצץ את הסרט הזה. הוא תפור כולו מכותנה אורגנית, מגיע בצבע אפור נוגה ושיקי, מעוצב בפשטות ולא פחות חשוב – כביס.
מחיר: 16 דולר
להשיג: zdaisy

הסרוג. נדרשת מעט עבודה עצמית כדי להתגבר על החשש לתת לתינוק את החרוזים הללו, אבל מי שיצליח להתגבר יזכה בסרט מוצץ בסריגת קרושה צבעונית, שגם משמש כנשכן לעת מצוא (ובעיקר יפה להפליא).
מחיר: 54.48 שקל
להשיג: etsy

השועל. דמות הלבד שובת הלב הזו, שמחוברת לסרט בהדפס גיאומטרי מקפיץ-קרניות, תהפוך את התינוק שלכם לילד הכי לוהט בגינה. כאילו שככה חסר לו. טפו. 
מחיר: 15 דולר
להשיג: mud-pie

הפקאצתי. אם לנורת'-ווסט קרדשיאן יש סרט למוצץ, יש להניח שמדובר בגרסה כזו או אחרת של הנצנוץ הלז. חרוזים קטנטנים, עיצוב מצועצע ופוטנציאל שריטות גבוה – אין ספק שמדובר בסרט המוצץ של פקאצות העתיד.  
מחיר: 27.87 דולר
להשיג: etsy

>> טרנד מדליק: מוצצים מחופשים
>> וידויים של אמהות: בתי היקרה, לא בטוח שאת של אבא

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של תשעה חודשים