אישה בהריון מחזיקה גרביים לתינוק בורוד וכחול (צילום: RTimages, Istock)
המחירים קטנים, המותגים גדולים | צילום: RTimages, Istock
רשת מוצרי התינוקות בייביסטאר פועלת מזה כשלוש שנים ובכל פעם מצליחה להפתיע את השוק מחדש. לאחרונה נכנסה לתחום הביגוד הממותג לתינוקות וילדים ולטובת כך הקצתה בכל סניפי הרשת קורנרים שלמים בהם מוצגים פריטי הלבוש השונים. כאשר הבשורה הגדולה היא ביגוד שנמכר בין 20 ל-50 אחוזים פחות ממחירו המקורי גם בתחילת העונה!

כמי ששינו את פני הענף לפני שלוש שנים כששברו את מחירי העגלות הממותגות ויצרו תחרות בזירת מוצרי התינוקות, לא מתכוונים השותפים אברי קציר ודניאל דוידוביץ לעצור ולנוח.

"היבוא המקביל של המוצרים הרבים שאנחנו מביאים לסניפים שלנו לא ייעצר רק בבקבוקים, מוצצים, עגלות וסלקלים", הם מסבירים. "אנחנו מתכננים לשנות לחלוטין את כללי המשחק בענף מוצרי התינוקות ולאפשר להורים ליהנות ממחירים שבאמת אין להם אח ורע בישראל ויאפשרו להם לצלוח את התקופה הרכה בחיי ילדיהם, בכבוד.

"ידוע כי רבים בישראל מעריכים אופנה, אוהבים אופנה וכבר אמצו לעצמם את המותגים והסגנונות המועדפים עליהם. כמי שדואגים להתאבזר בכל הבשורות החמות באופנה הממותגת עבור עצמם, מחפשים הורים רבים בארץ לרכוש את אותה הגרדרובה גם עבור הקטנטנים שלהם ואין סיבה שהם ירכשו אותה במחירים מופקעים", הם מוסיפים.

בסניפי רשת בייביסטאר ניתן למצוא מגוון רחב של מותגים, בניהם- נאוטיקה, CK, קנת קול, US POLO, נייקי ב-50 אחוזי הנחה, מיננה ב-50% הנחה, דיסני, גרבר ועוד, בטווח מידות רחב ובהנחות משמעותיות כבר בתחילתה של כל עונה. 

להשיג ברשת בייביסטאר   www.baby-star.co.il