מתנות לידה מתחלקות לשתיים מתנה לאימא הטרייה, בכל זאת מגיעה לה איזה שי קטן אחרי כל הדחיפות והמאמץ, ומצד שני מתנות לרך הנולד. האפרוח שעוד לא קיבל שם בישראל זוכה לקבל שקיות של מתנות חלקן שימושיות וחלקן מעולם לא ייזכו לעבור את סף העריסה.
בעידן בו המגוון כל כך רחב וההיצע בלתי נגמר החלטנו לעשות לכן סדר ולהציע לכן את המתנות הכי שוות לשנת הילודה הקרובה, במחירים שווים לא פחות. ושיהיה במזל!

עד 100 ₪

אחותך הגדולה ילדה את הנכד הראשון במשפחה? כולם התגייסו למאמץ עם משלוחי אוכל, בלונים ורק את נותרת בבעיה. איך אפשר להפתיע את היולדת שיש לה כבר הכל? הפתרון שלנו: צעצועים מושקעים, בובות ינשוף מגניבות ושמיכה אחת נעימה במיוחד. הארסנל שבחרנו שייך למתנות שהיינו הכי רוצות לקנות לעצמנו ואנחנו הכי שמחות לקבל. אולי לא מדובר בפריטים הכי פרקטים לרך הנולד אך אין ספק שעוד יגיע הרגע בו גם היא או הוא ייהנו לשחק עם הינשוף או הפיל הרך שקיבלו..

StyleRiver (צילום: נמרוד קפלוטו, StyleRiver)
עד 100 ₪: שמיכת טטרה, בובת היפו, צעצוע ינשוף לעגלה, נרתיק למגבונים, שמיכות מרשמלו | צילום: נמרוד קפלוטו, StyleRiver

במקרה של חברה מהעבודה שילדה, כשאת רוצה להפגין נוכחות ולהזכיר לה עד כמה היא חסרה לך במשרד,  לכי על מתנה קטנה ואישית שתשמש אותה לאורך כל החודשים הראשונים. במידה והיא מניקה סינר הנקה יכול להיות פתרון מושלם למבוכה הראשונית, וישמש אותה לפחות מספר חודשים. פתרון טוב נוסף הוא בגדי ניו בורן נעימים במיוחד, או חיטול טטרה עם הדפס דקורטיבי שמחליף את הספרון הישן והמוכר.

מתנות ליולדת (צילום: נמרוד קפלוטו, StyleRiver)
עד 100 ₪: סינר הנקה, מכנסיים, בגד גוף, חיתול טטרה מעוצב, כובע | צילום: נמרוד קפלוטו, StyleRiver

ואם מתחשק לכם להשקיע עוד קצת: עד 200 ₪

את המארזים המתוקים הללו היינו שמחות לקבל גם אנחנו בגרסה בוגרת עם תכולה אחרת. אין ספק שמתנת לידה שמגיעה ארוזה עם כל טוב מקלה לנו, הקונים על הבחירה ומעניקה ליולדת מתנה מושקעת ופרקטית. עכשיו רק נותר לבחור את הצבע לפי מין הילוד או פשוט להמר עם אפור יוניסקס שמתאים לכל.

StyleRiver (צילום: נמרוד קפלוטו, StyleRiver)
עד 200 ₪: מארז עם השחלת צורה, מארז לידה בקופסא, מארז לידה במזוודה, חיבוקית לעגלה, מארז לידה | צילום: נמרוד קפלוטו, StyleRiver
>> ומה לא כדאי להביא ליולדת הטרייה? תציצי ברשימה השחורה