איציק ואליה (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
"קופי אבא שלה". איציק ואליה | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
כבר ברגע בו התינוק יוצא לעולם, העולם מבקש לדעת למי הוא דומה. אחרי הכל, תשעה חודשים שלמים את נושאת משהו בבטנך, מרגישה אותו זז ובועט, מפתחת אליו רגשות מבלי לדעת איך הוא בכלל נראה. אהבה עיוורת מעולם לא הייתה נכונה כל כך. אבל גם בדיקות האולטרסאונד המתקדמות לא מצליחות לתת לכם את הוויז'ואל שאתם כל כך מצפים לו. והנה התינוק בחוץ. אז למי הוא דומה?

המיתוס אומר כי בשנה הראשונה לחייו של כל תינוק, הדמיון לאבא מובהק כי ככה אפשר להבטיח ולהרגיע את האב החרד שאכן היצור המושלם הזה הגיע ממנו. ובכן, במקרה של איציק ואליה אלמוזלינוס אין שום ספק. מהעיניים הכחולות זהות ועד הפדחת הקירחת. ומה אמא אומרת על זה? יצאנו לבדוק.

איציק ואליה (צילום: תומר ושחר צלמים)
עקשנית וטובת לב, כמו אבא. אלא מה? | צילום: תומר ושחר צלמים
איציק ואליה (צילום: תומר ושחר צלמים)
הדמיון בלט מהתחלה | צילום: תומר ושחר צלמים


מי אנחנו: אבא איציק (39), תינוקת אליה (11 חודשים), אמא רינת (35)
מתי הבחנתם בדמיון? "ממש מההתחלה. ככה לפחות כולם אומרים. כל מי שרק הביט בה, טרח לציין שהיא קופי אבא איציק. ובמילים המדוייקות:' רואים שהיא שלך'
האם אתם מבחינים גם בדמיון בתכונות אופי? "היא עוד קטנה אבל זה די ברור שהיא עקשנית כמוני. וכמובן שטובת לב. אחד לאחד אני".
ומה אמא רינת חושבת על זה? "הכי מפרגנת. היא חושבת שאני חתיך, אז זה אומר שגם הילדה יפה. חוץ מזה שיש לה בבטן עכשיו עוד תינוקת שצריכה לצאת לעולם בעוד חודש. אולי שם הגנים שלה יכו חזק יותר. וברצינות: העיקר הבריאות". 

איציק ואליה (צילום: תומר ושחר צלמים)
ללא ספק, דומה לאבא. משפחת אלמוזלינוס | צילום: תומר ושחר צלמים

ומה איתכם? למי התינוק שלכם הכי דומה – לאמא או לאבא? האם מדובר בשיבוט גנטי מופלא? תשלחו לנו תמונה ותוכיחו ninemonth@mako.co.il

>> המדריך להורים טריים