אין תמונה
מכסה רב פעמי למגבונים. עושה את העבודה
מכסה רב פעמי למגבונים

כל הורה פותח בממוצע שתי חבילות מגבונים בשבוע, ומתחיל להבריק את התינוק, את ישבנו הרגיש,  את שידת ההחתלה, את הפליטות על החולצה ובסופו של דבר גם עושה איתם פוליש. לכן יודע גם כל הורה כמה מעצבן זה כשנשלפת ערימה של מגבונים או לחילופין -כשאלה מתייבשים להם כי שכחנו (או התקשינו) לסגור את החבילה עם הדבק הרעוע. זאת הסיבה שהיינו סופר מבסוטים לנסות את הפטנט מבית FreshOnes. מדובר במכסה רב פעמי שמתחבר לחבילה, ומאפשר שליפה נוחה וחסכונית - וזה עובד, ואף בקלות יתרה. זול יותר מדיספנסר, שומר על המגבונים לחים, מתאים לכל אריזות המגבונים ולא נתלש וזז ממקומו. 
בשורה התחתונה: להיט
מחיר: 15 שקל לזוג מכסים
להשיג: רשתות השיווק המובחרות

עוד ב-9 חודשים:

>> הכי נפוחה, הכי חרמנית: אפרת אברמוב בטור חדש על ההריון
>> הנשים שרצו לקבל אפידורל אבל לא יכלו

>> מטיפול נמרץ ועד לחלל: פרויקט מרגש של פגים גיבורים

מחזיק מוצץ

 

אין תמונה
מחזיק מוצצים. חביב מאוד

PullyPalz הוא מחזיק מוצצים משודרג. מדובר למעשה בשילוב של משחק תלוי (מובייל אם תרצו)  שמורכב מ-2 חוטים אליהם מחברים זוג מוצצים והוא מבוסס על עיקרון הפעולה של גלגלת. ברגע שהתינוק שומט מוצץ אחד, השני נמצא אל מול עיניו. יש כאן כל כך הרבה אג'נדות שמסתתרות מאחורי המשחק הזה, כמו למשל: לגרום להורים להפסיק להתרוצץ ולאבד את דעתם בחיפוש אחר מוצצים שנפלו לרצפה, או במכונית, וגם לפתח יכולות מוטריות וקוגנטיביות בקרב הפעוט (תיאום בין שני צידי המוח, תיאום עין-יד וסיבה ותוצאה). כמו כן ניתן לחבר למשחק מוצצים של שלל מותגים (אוונט, מאמ, נוק, טומי טיפי ועוד).
בשורה התחתונה: חינני בהחלט – לא מוצר חובה, אבל יכול להיות אחלה מתנה ליולדת. 
מחיר: 99 שקל
להשיג: באתר ww.ku-mi.com, מוצצים וחנויות בוטיק

פוף לתינוק

אין תמונה
עוד מקום לשים עליו את הבייבי. פוף לתינוק

Simply good השיקו את פוף בייבי: גודלו קטן וצורתו מאפשרת התאמה לגופו של הרך הנולד. ניסינו את הכרית על תינוקת בת יומה (שבועיים ליתר דיוק). ובכן, הגודל אכן מעולה לשלב הכה צעיר הזה, בשל כך הוא גם לא תופס מקום רב בסלון, בד הפוף נעים והכרית מהנה גם עבור הילדים הגדולים יותר. כמו כן, הכרית עושה יופי של עבודה בשעת הנקה. מה שכן, לא ניתן להשאיר את הילד לבדו ולהתרחק היות ואין דרך לחגור את הילד בפוף ואני מקשיבה להוראות. עוד כתוב מפורשות על המוצר שהוא אינו מיועד לשינה. קצת בעייתי היות ומתאים בעיקר לגודל של תינוקות שישנים רוב הזמן.
בשורה התחתונה: גימיק חמוד, נוח ככרית הנקה.
מחיר: 269.90 שקל
להשיג: ברשת שילב 

ממחה להכנת מזון לתינוקות

Universe השיקו את baby steps – בלנד תלת שלבי שמורכב מקערה בנפח 2 כוסות, תחתית מונעת החלקה, לחצן טורבו לעיבוד המזון באמצעות פולסים ואביזר ערבול המאפשר ערבוב של המזון המרוסק. השילוב של הלהב התלת השלבי מעניק מעיכה טובה טובה עד למחית נטולת גושים. נהדר לשלב ההתחלתי של הטעימות, וגם לאחר מכן. קטן וקומפקטי ולא תופס מקום.
בשורה התחתונה: עושה את העבודה
מחיר: 149 שקל
להשיג: בחנויות מוצרי החשמל והאלקטרוניקה או באתר הבית  ww.universe.co.il 

אין תמונה
מה חדש על המדף?

משחת שיניים מלחית של ולדה

לא ידעתי שלוולדה, חברת הקוסמטיקה הטבעית, יש גם משחות שיניים. חשבתי שהם רק בקטע של קרמים ריחניים לטוסיק של התינוק או לעור אדמומי ויבש בחורף. משחת השיניים שלהם מכילה, כרגיל, רכיבים טבעיים בלבד ואמורה למנוע הצטברות של פלאק על השן. אבל הדבר המפתיע ביותר בשימוש במשחה הוא שהניחוח שלה זהה בדיוק לריח של שאר המוצרים, ויש בזה משהו מרגיע. אם אתם אוהבים את הריח, תאהבו אותו גם כאן.
מחיר: 35.90 שקלים. 
להשיג בבתי המרקחת, חנויות הטבע ובכל רשתות הטבע, סניפי סופר פארם נבחרים ברחבי הארץ ובאתר החברה www.drsamuelov.co.il

מיליקל - תכשיר להגברת חלב אם של ד"ר קיי

הנקה זה קשה. אבל אחרי כמה ימים שנאבקתי, ניסיתי את הטיפות של ד"ר קיי. לוקחים כל שעה או שעתיים כמה טיפות, ואמורים להרגיש בהבדל. בהתחלה לא הרגשתי שינוי, אבל בניסיון חוזר אחרי מספר שבועות חשבתי שאולי הטיפות כן תורמות לייצור החלב. אי אפשר באמת לדעת. הפורמולה מבוססת על שיח אברהם מצוי, שגם בימי התנ"ך שימש לאותה מטרה וסייע לנשים להניק.
מחיר
: 79 שקלים
להשיג ישירות דרך האתר www.drk.co.il ובנקודות המכירה http://drk.co.il/selling-points/

>> בפעם הקודמת: המדריך המלא לתיקי העגלה

"9 חודשים" – פרק נוסף, יום שלישי ב-22:00