אחרי הריון פוטוגני שלווה בצילומים רומנטיים במיוחד, הפכה שי לי שינדלר לאמא בפעם הראשונה בחייה לתינוק מתוק בשם גילי. זה קרה בנובמבר 2014, ובשלושה החודשים שחלפו מאז, היא כבר למדה מקרוב את רזי האקססוריז של האמהות: מהעגלה לחיטולי הטטרה ועד המנשא שהפך לחברה הטוב ביותר. ותסמכו על שינדלר שהיא כבר תכניס טאץ' אופנתי לכל דבר. אז מה יש בתיק ההחתלה שלה? חיטטנו וקיבלנו תשובות.

היום התלבשנו אותו דבר! ����

A photo posted by Shaily Shindler שי-לי שינדלר (@shaily_shindler) on


באיזה חיתולים את משתמשת ולמה?
"אני משתמשת בחיתולי פמפרס פרימיום. הם הכי מפנקים שיש ויש להם מגע של משי. אני מרגישה שזה נעים לו בטוסיק וזה מה שחשוב".

מאיפה התיק החתלה שלך?
"תיק ההחתלה שלי כבר מזמן הפך להיות התיק האהוב עליי והוא שייך למארק בי מארק ג'ייקובס. אני מאוהבת בו קשות. הוא גם סופר סטייל וגם גדול מספיק ועם מלא תאים ומכיל את כל מה שאני צריכה לסחוב איתי, כשאני מחוץ לבית עם גילי. אני בעיקר אוהבת  שהוא לא נראה כמו רוב תיקי ההחתלה, אלא יותר בכיוון של תיק שווה ואופנתי שהוא גם תיק החתלה".

כמה בגדים להחלפה את שמה בפנים?
"בתיק תמיד יש זוג של בגד גוף ומכנסיים לבנים (בגדים תחתונים), אוברול וכובע. יהיו גם לפחות שני חיתולי טטרה קטנים ואחד גדול. אני משוגעת".

 

מה בתיק ההחתלה של שי לי שינדלר?

ובאותה נימה: איפה את אוהבת לקנות בגדי תינוקות?
"האמת שאני קניתי רק פעם אחת לפני הלידה, וכל השאר זה מתנות שקיבלתי. אבל אני יכולה להגיד שאני ממש אוהבת את הבגדים של 'נו נו נו', "הילדים של קסטרו' ו'קרטרס'"

איזו עגלה יש לך?
"קמיליון 3 של בוגבו, בעיצוב מהדורה מוגבלת של אנדי וורהול (עם הציור של המכוניות האמריקאיות השחורות). בינתיים גילי עוד באמבטיה, אבל אני מחכה בטירוף לעבור כבר לטיולין. זה יקח עוד קצת זמן. העגלה הזו היא ממש ג'יפ. אני מתה עליה".

אין תמונה
חולה על הג'יפ שלה. שי לי וגילי שם בפנים

באילו מוצצים/בקבוקים את משתמשת?
"מוצצים רק של אוונט, הוא פשוט לא מוכן לקבל שום מוצץ אחר. אולי זה קשור לזה שזה המוצץ הראשון שניסיתי ואיתו נשארנו. בבקבוקים אני משלבת בין אוונט לטומי טיפי. אין סיבה מיוחדת, ככה זה יצא".

איך את עם מנשאים?
"יש לי מנשא קבוע איתי בעגלה, ובעיני זה פריט חובה. אין מצב לצאת בלעדיו מהבית. אני משתמשת במנשא 'מיריקל' של בייבי ביורן, בעיקר כי הוא פשוט לי ולבעלי לתפעול. לליעד בעלי יש ריטואל קבוע שאני אישית מאוד נהנית ממנו -  כל בוקר הוא נותן לי לישון עוד קצת ולוקח את גילי במנשא לטיול בוקר עם הכלבה".

My family ���� �� @lagmon

A photo posted by Shaily Shindler שי-לי שינדלר (@shaily_shindler) on


בקרב שבין עגלה למנשא – מי מנצח?
"הממ, לא יודעת. זה תלוי לאן אני הולכת, ועם איזה אנרגיות מגיע גילי. אם אני עם העגלה, תמיד יש לי את האופציה של המנשא, ואם אני צריכה למשל שתי ידיים פנויות מבלי להיסחב עם כל ה'ג'יפ', אני לוקחת רק את המנשא. כנראה שזה ווין-ווין"

מלבד מנשא, יש פריט נוסף שלא תצאי מהבית בלעדיו?
"אני לא אצא בלי סינר הנקה. אני לא מאלה שמסוגלות לחלוץ שד בלי כיסוי. אז אני חייבת שיהיה איתי סינר הנקה בכל מקום. אף פעם אי אפשר לדעת מתי הקטנצ'יק ירצה לאכול או מתי ירצה סתם פינוק על אמא. הסינר שלי הוא של מיננה, והוא מדהים כי יש בו מין קשת כזו שנותנת לך אפשרות לראות את הילד בזמן ההנקה".

אין תמונה
אי אפשר לבחור בין מנשא ועגלה, תמיד תמצאו אותה עם שניהם

ומה הפריט האהוב על גילי?
"יש לו ארנב סמרטוטי כזה מ'נאפ' שהוא קיבל מתנה, והוא אוהב למולל אותו כשהוא נרדם. אמרו לי שאני צריכה לקנות מלאי של כמה כאלה, כי הם לאט לאט מתבלים ובלי זה הוא עלול להתבאס.

מה יש בתיק שהוא שייך רק לך?
"האמת שלפני שגילי נולד, התיק שלי היה מלא בהמון המון דברים, ואם נודה באמת, בעיקר בשטויות. מאז שאני חולקת עם גילי את התיק, פתאום קלטתי שאני לא צריכה כל כך הרבה. אז יש ארנק, לובלו לשפתיים, משקפי שמש ומפתחות. פתאום זה כל מה שאני צריכה".

ומה בתיק ההחתלה של דנה גרוצקי?