אם למישהו היה איזשהו ספק בנוגע ליכולות המולטי-טאקסינג של אישה, הסיפור הבא יעשה לו סדר ויסיר ממנו סימני שאלה: ביום חמישי שעבר, סמנתה באונס בת ה-21, אמא לתינוק בן ארבעה חודשים, שהתה בשעות הבוקר בביתה והניקה את בנה, כאשר לפתע פורץ בעט בדלת הכניסה לבית. היא הייתה לבד בזמן המעשה, בעלה היה בעבודה ובתה הגדולה גם כן לא נכחה.

מקרה קלאסי וקשה לעיכול שהיה כנראה משאיר את רובנו במצב של קיפאון במקום וסכנה אמיתית לחיי אדם, אבל באונס, פרמדיקית קרבית, לא איבדה עשתונות. היא מיהרה לנוס לח דר השינה, משם לקחה את הנשק ברישיון שבבעלותה והחלה בחילופי יריות עם הפורץ. היא אמנם הצליחה להבריח אותו, אבל נפגעה ונורתה וכעת מתאוששת מפצעיה, אך הצילה את בנה הקטן שלא נפגע בחילופי היריות. פול, בעלה של סמנתה, סיפר לעיתון השרלוט אובסרבר, כי הוא מאמין שהאימונים שעברה אשתו עזרו לה להישאר מפוקסת ורגועה במהלך האירוע המאוד מפחיד הזה ולצלוח אותה בקור רוח. הפורץ ריקו לות'ר דאוקינס בן ה-23 הסגיר את עצמו לאחר המעשה והוא מואשם כעת בניסיון רצח, פריצה וקשירת קשר. 

הגיבורה הלאומית שמתגוררת בעיר שרלוט שבצפון קרוליינה, ארה"ב, זוכה לתמיכה גדולה מסביבתה. חברתה, הולי ריצ'י, הקימה אתר תרומות עבורה על מנת לגייס כספים כדי לסייע למשפחה בטיפול הרפואי ובהוצאות המשפחה.

>> הוכחה מצולמת: בנים הם מאהבים (גם של אבא)