הנקה היא לא דבר מובן מאליו. נכון, זו האופציה הטבעית והזמינה ביותר, ונכון, פעם נשים מניקות היו פשוט מניקות, בלי יותר מדי פטנטים ותעלולים. אבל היום, יש אביזרי הנקה לוהטים ושימושיים, שבהחלט יכולים לשנות לך את החוויה, שלא נדבר על להקל עלייך. וחוץ מזה, אם אפשר להניק בסטייל, אז למה לא?

אין תמונה
למה להדליק את האור? כרית הנקה מאירה
1. כרית הנקה זרחנית: כדי שתוכלי לראות לאיפה לכוון

בדיוק עצמת עיניים אחרי ההנקה הקודמת, עוד לא התהפכת מצד לצד ושוב נשמע קול בכי חלוש ורעב. את מנסה לשכנע את עצמך שאת מדמיינת, אבל היבבה הבאה כבר משכנעת אותך: צריך לשלוף, התינוק רעב. הכרית הזו נועדה למנוע את שני האלמנטים המבאסים ביותר בהנקות לילה: הצורך להדליק את האור, והצורך לשבת. הצבע הזרחני שלה יאיר לך מספיק כדי לראות להיכן לכוון את הפטמה, והמבנה שלה יאפשר לך להניק בשכיבה ולמתקדמות: אפילו לנמנם תוך כדי.

 

2. חזיית שאיבה: כי במצבך שתי ידיים יוכלו לעזור

אחד הדברים המבאסים בשאיבה הוא נטרול הידיים, שצריכות לתמוך בכל הקונסטרוקציה. חזיית השאיבה הזו היא וריאציה יצירתית על חזיית הנקה, שמיועדת לשואבות עסוקות. ככה תוכלי לשטוף בקבוקים, לענות למיילים ואפילו להחזיק את התינוק שלך בזמן שאת מכינה לו את הארוחה הבאה.

אין תמונה
אין עלייך: גם עובדת וגם שואבת. חזיית הנקה עם חיבור למשאבה

 

3. מגבונים למשאבת חלב: כי עד מתי תעמדו לרחוץ את חלקי המכונה?

פעם היו רק מגבונים לטוסיק, אבל כיום יש מגבון ספציפי לכל איבר: מגבונים לאף, מגבונים לעיניים, מגבונים אינטימיים לאמא ואפילו מגבונים לניקוי רצפות. המגבונים המחטאים למשאבת החלב יחסכו לכן זמן שינה יקר בסוף היום, וגם את הצורך המביך לשטוף את החלקים במטבחון של העבודה, בין כוסות הקפה המטונפות של הקולגות. המגבונים האלה מתאימים גם לשדיים: מבטיחים לנקות את הפטמות מבלי לייבש אותן, במיוחד כאשר מניקים בחוץ ואין אפשרות לשטוף ולמרוח משחה.

 

אין תמונה
אחד מכל צד ואת באמצע. כרית הנקה לתאומים Mamasita
4. כרית הנקה לתאומים: שיהיה בהצלחה עם זה

אם הנקה של תינוק אחד היא אתגר, הנקת תאומים היא ספורט אתגרי למקצוענים בלבד. את זקוקה להכי הרבה עזרה שתוכלי לקבל. כביסה היא לא תעשה לך, אבל הכרית הזו בוודאי תקל עלייך לפחות את הצד התפעולי של ההנקה הכפולה.

 

 

5. ינשוף ביתי לבדיקת אלכוהול: אם שותים, לא מניקים.

בעוד שבזמן ההריון ההוראות בקשר לשתיית אלכוהול די ברורות, אבל בזמן ההנקה המצב מעט אמורפי. אז אומנם לא חזרת עדיין להיות חיית המסיבות שהיית, אבל כוסית קטנה באיזה אירוע כבר לא נחשבת לפשע כמו בהריון. הגאדג'ט הבא יחסוך לך את ההתלבטויות ויראה לך בדיוק כמה אלכוהול יש בחלב שלך. תנשפי לינשוף הביתי ותגלי: אם התינוק ממש רגוע, יש מצב שגם הוא שתה. ממך.

 

אין תמונה
מצד אחד תניקי, ומהצד השני תכיני את המנה הבאה
6. אוסף חלב: כי חבל על כל טיפה

זה קורה לכולן: כשהתינוק עובד בצד אחד – הצד השני מצטרף לחגיגה ומגיר נהרות לבנים. אמהות מנוסות (עם פז"מ של יום יותר ממך) מכינות חיתול טטרא לפני כל הנקה, ולוחצות אותו אל השד שלא בתפקיד באותו רגע, אבל עד מתי חיתול טטרא? וחוץ מזה, לא חבל? קבלי גאדג'ט אסתטי ויעיל יותר: הוא אוסף את החלב שנוזל לשימוש עתידי. את יכולה להקפיא אותו וכמובן להעיר את אבא שייתן בלילה.

 

 

אין תמונה
ימנעו טפטוף מביך וגם: יותר ידידותי לסביבה. פדים מסיליקון
7. סיליקון בחזה: פדים למניעת טפטוף

ומהיום אמרי: גם לי יש סיליקון בחזה. בדומה לחיתול של התינוק, אחרי כמה שעות של טפטופים גם רפידת ההנקה שלך מתנפחת, וזה עוד אם הצלחת להחליף בזמן ולמנוע דליפה חזיתית מביכה. רפידות הסיליקון האלה לא סופגות את החלב שמטפטף בין ההנקות, אלא פשוט עוצרות אותו בתוך השד, ומבטיחות הגנה טובה יותר מפני פטריות שמשגשגות בסביבה לחה, חמימה ועתירת סוכר כמו רפידות הנקה ספוגות חלב.

8. רפידות קירור וחימום: שומרות על הקור והחום.
של הציצי שלך. ראיתן פעם מניקה מניחה קומפרסים חמים, שמרטיבים גם את הסביבה? ומה עם שקיות אפונה קפואה, אחרי הנקה אינטנסיבית ומכאיבה? הרפידות הללו עושות אותו דבר, רק בסטייל, ומבטיחות להקל על גודש, דלקות וחסימות חלב, או סתם לצנן את האזור אחרי פוגרום יניקתי. תבלו, בנות.

 

מניקה? תהיי יעילה ותעשי לייק

יש לך מספיק חלב? 30 המשפטים הכי מעצבנים שיגידו לך בהנקה