אין לכם זמן לקורס הכנה ללידה? קשה לצאת מהבית בסוף יום עבודה? מהיום אין תירוצים. בית החולים ליס לנשים וליולדות שבמרכז הרפואי איכילוב תל אביב משיק קורס הכנה ללידה אונליין בשידור חי בחדרים וירטואליים ללא תשלום.

בין אם אתם הורים מנוסים או כאלה שמצפים להולדת תינוק בפעם הראשונה, רוב הסיכויים שמתי שהוא עברתם בקורס הכנה ללידה. הבעיה היא שלא תמיד פשוט לצאת מהעבודה מוקדם, להיתקע בפקקים, לחפש חנייה ולהתמודד עם הניסיון לזכור משהו בשעות מאוחרות מדי של היום.

בית החולים ליס לנשים וליולדות שבמרכז הרפואי איכילוב ת"א  מצאו פתרון יצירתי והשיקו לאחרונה קורס הכנה ללידה אונליין ללא תשלום.

הקורס, במתכונת של מרתון בן 3 שעות, מועבר על ידי המיילדת שרון ברוך כחלק ממערך קורסי הכנה ללידה במועדון יולדות "מאמי ליס" בשידור חי בחדרים וירטואלים של אתר ההדרכות מאמונט.

המערכת במאמונט מאפשרת לעמוד מול המצלמה, לשדר בלייב, לשתף את המסך, לעלות סרטונים, מצגות, לצייר על לוח, להצביע, לשאול שאלות (polls) ולקבל מענה מידי מהמרצה ועוד.

דרך המערכת מוזמנים הזוגות לבחור את הקורס שהם רוצים להשתתף בו ואת המועד המועדף עליהם. להיכנס לחדר וירטואלי ביום ובשעה שבחרו דרך קישור שקיבלו ולהשתתף בקורס.