אריקה וובר ילדה בשנת 2021 לאחר שהרופאים אמרו לה שלפי המדידות היא נמצאת בשבוע ה-42 להריונה כשהייתה רק בשבוע 38. כשהתינוק שלה מתקדם חודש יותר מהמשקל בו הוא אמור להיות, הוא נולד במשקל מדהים של 5.6 קילוגרם כשהוא נולד. רק כדי לסבר את האוזן המשקל הממוצע של תינוקות שזה עתה נולדו באמריקה הוא 3.3 קילוגרמים. 

@weberboymomma2 #baby #bigboy #babyboy #mom #fyp @keewee67 ♬ original sound - YoungFadezz

גב' וובר פרסמה את הסיפור שלה בטיקטוק לאחר שמשתמשות אחרות עודדו נשים לשתף את סיפורי "התינוקות הגדולים ביותר" שלהם. האמא אמרה שבנה, כיום בן שנתיים, נראה כמו שחקן כדורגל ולגבי יכול להגיע לליגה הבכירה של פוטבול מכללות באמריקה. בסרטון נוסף ששיתפה ל-10.4 אלף העוקבים שלה היא סיפרה כי "הוא עדיין ילד גדול, אפילו בגיל שנתיים". 

@weberboymomma2 #fyp #baby #boy #mommy #babyboy #squeak @keewee67 ♬ original sound - patpatsweetie - PatPatAsia

@weberboymomma2 Reply to @bernardlucy #greenscreen #fypシ #babybump #bigboy #babyboy ♬ original sound - Erika Silence Weber

וובר חשפה שהיא נאלצה לעבור ניתוח קיסרי בעצת הרופא שלה בגלל גודל התינוק שלה. "בשבוע 37 נכנסתי לאולטרסאונד והבן שלי היה במשקל 4.5 קילוגרמים, אז קבענו ניתוח קיסרי", היא מספרת, "נולד לי תינוק במשקל 5.6 קילוגרמים והוא יצא מבית החולים לבוש בבגדים של גיל שלושה חודשים, חיתול מידה אחד. עכשיו הוא בן שישה חודשים ולובש בגדים של 18 חודשים. אני עדיין מרגישה כאב מההיריון שלו".