קים קרדשיאן לפני ואחרי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
קים קרדשיאן | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images


אפשר להזדעק נגד המודל הבלתי אפשרי שהן מציבות לבנות התמותה (אתם יודעים, אלו שאינן מצוידות במאמן כושר אישי, שף שמתמחה בתזונה מקרוביוטית דיאטטית וצי של עוזרים שמחזיק את התינוק לגרעפס בזמן שהן עושות עליות בטן). אפשר לקנא בהן עד כלות, אפשר לרחם עליהן – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שברגע שסלב יולדת, מתחיל שעון העצר הציבורי את הספירה לאחור, ולא מפסיק עד שהיא מפציעה בבגד צמוד ומוכיחה לעולם שהנה, גם היא התיישרה לפי הדרישה המקובלת ו"חזרה לעצמה". להוציא כמה יחידות סגולה, רוב הסלבס ממש לא לוקחות את הזמן, ומציגות את גזרתן האמהית המטופחת במהירות שיא. הנה כמה מהכוכבות הגדולות שעשו את זה הכי מהר שאפשר.

קים קרדשיאן. לא שלפני ההריון הציגה הגברת קרדשיאן גזרה גבעולית, אבל דווקא משום ששמה (הטוב?) בא לה מקימוריה המפורסמים, עברו לא פחות מ-14 שבועות מיום שהביאה את בכורתה לעולם ועד שהרגישה בטוחה מספיק להציג את חמודותיה לעולם. כיאה לליידי שהיא, בחרה קים לעשות את הופעת הבכורה שלה בשבוע האופנה בפריז, וכהרגלה בקודש הצליחה לגרום לבגדי מעצבים באלפי דולרים להיראות כאילו נרכשו באחרונת הבאסטות בשוק.

פרגי. בדיוק חודש אחד. זה משך הזמן שנדרש לזמרת הלוהטת כדי להידחס לסקיני המזוהה איתה כל כך. הופעת הבכורה שלה כמילף תועדה, כמובן, על ידי הפפראצי כשהייתה בדרכה לדייט הזוגי הראשון עם הבעל, ג'וש דוהמל. הבה נקווה שרפידות ההנקה לא הכזיבו, ופרגי לא חזרה הביתה מהדייט עם עיגולי חלב לחים בחזית החולצה.

פרגי לפני ואחרי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
פרגי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קייט מידלטון. אם אתם פריקים של אתרי חדשות, אולי שמעתם על אירוע זניח, משמים ואיזוטרי, שכמעט לא סוקר בחודשים האחרונים: לידתו של יורש העצר הבריטי החדש. אחרי שכלי התקשורת העולמיים טחנו עד דק כל הקאה של קייט וכל משחת החתלה שרכשה, החלו ההימורים באשר למהירות שבה תחזור לגזרה. למען האמת, כבר ביציאה מבית החולים היא נראתה נפלא, אבל כשהתייצבה להופעת הבכורה הרשמית – שמונה שבועות אחרי הלידה – היא כבר נראתה פשוט מדהים, בשמלה מנצנצת וחיוך רחב.

קייט מידלטון  לפני ואחרי (צילום: Danny E. Martindale, GettyImages IL)
קייט מידלטון | צילום: Danny E. Martindale, GettyImages IL

שאקירה. למרות ששחררה בראיון את אחד הציטוטים הכי מצחיקים וכנים על גוף נשי אחרי לידה ("הבטן שלי נראית כמו כלב שארפיי"), כשהתייצבה הלטינה היפהפייה להשקת הבושם שלה – תשעה שבועות אחרי שהביאה לעולם את בנה הבכור – היא כבר לבשה מכנסי עור צמודים, וזהרה למרחוק.

שקירה לפני ואחרי (צילום: Dominique Charriau, GettyImages IL)
שקירה | צילום: Dominique Charriau, GettyImages IL

קלייר דיינס. כנראה שהקשיחות שהיא מפגינה ב"הומלנד" באה לידי ביטוי גם באימוני הכושר שלה. אחרת, פשוט אין דרך להסביר איך חודש בלבד אחרי הלידה התייצבה דיינס בשמלת ורסצ'ה אדומה וצמודה להחניק על השטיח האדום בטקס פרסי גלובוס הזהב. 

קליר דיינס לפני ואחרי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
קליר דיינס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

מייגן פוקס. אחת הבייבז הלוהטות בעולם לא יכולה לעשות חצי עבודה, ולכן נדרשו לפוקס 11 שבועות בטרם הפציעה בשמלת בורגונדי חובקת, שכמו השמיעה צפירת הרגעה: הכל בסדר, המותן עדיין במקום.

מייגן פוקס לפני ואחרי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מייגן פוקס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

ביונסה. האישה שהפכה את הבוטלישס למצב צבירה לגיטימי לא הכזיבה: אחרי הריון מפואר נדרש לה רק חודש להרגיש בטוחה מספיק ללבוש שמלה אדומה צמודה, לדפוק חיוך מאוזן מאוזן ולצאת להופעה של בעלה, ג'יי.זי, בניו-יורק. ואם זה לא היה ברור מהתמונות, דאגה ביונסה לשחרר הצהרה קצרה לתקשורת שהגיעה לתעד את המאורע, ואמרה: "אני מרגישה נפלא, מעולם לא הייתי יפה יותר". תכלס? צודקת.

ביונסה לפני ואחרי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ביונסה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

דרו בארימור. המצטרפת החדשה לשורות העם היהודי כנראה הקפידה לא לנשנש יותר מדי חלות בקידוש, והצליחה להשיל את הקילוגרמים העודפים מההריון בתוך שבעה שבועות בלבד מיום שילדה את בכורתה, אוליב. 

דרו ברימור לפני ואחרי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
דרו ברימור | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

ומה איתך? ירדת מהר או לקחת את הזמן? שתפי אותנו ואם בא לך גם תוכיחי בתמונות: ninemonth"mako.co.il

>> ילדת? עכשיו תתחילי לרוץ
>> תופעה: הריוניות מנענעות א-לה ביונסה

הריון יפה לך: הצטרפי לעמוד הפייסבוק של 9 חודשים