רגע לפני שהקיץ מקפל את הבסטה ומפנה את מקומו לבריזה קרירה, השילוש הקדוש של מוזיקה, אלכוהול וים מגיע לשיאו בהילטון ביי – מתחם בילוי המכיל בר, מסעדת חוף ומועדון גלישה בו מנגנים מיטב הדיג'ייז המובילים בעיר במסגרת אירועי Absolut Sunset, ליין קבוע בימי חמישי שמתחיל מהשקיעה. בנוסף, ישנם קוקטיילים חדשים ומרעננים של אבסולוט, אשר הורכבו במיוחד על ידי הטיילור מייד. מה כל כך מיוחד במתחם הזה, אתם שואלים? כנראה שעוד לא יצא לכם לפקוד אותו.

"אנחנו מנסים להביא משהו שלא קיים פה כביכול", אומר דיג'יי נאור נוריאלי, שמתפקד כרזידנט הבית של החוף מדי יום חמישי החל מהשעה 18:00. "זה יותר קיים בטולום, באיביזה ובמיקונוס. אנחנו שמים מוזיקה בשקיעה ומנסים להעביר וייב של 'סיימנו את היום, תיהנו מהרגע הקסום הזה', גם מבחינת מוזיקלית וגם מבחינת האווירה. זה לא בום בום בום וכזה".

איך נראה אירוע כזה?
"בכל פעם שאני מתקלט אני מתלבש בצורה מעניינת, עם גלביות ובגדים אחרים ומגניבים כאלה. אנחנו גם תמיד מדליקים קטורות מדרום אמריקה, שאני מביא אישית ממקסיקו ומפרו, ואתה רואה בעיניים שכל מי שמריח את זה קיבל משהו. הקטורות האלה משחררות ופותחות סוג של צ'אקרה, בדרום אמריקה משתמשים בהן לפני ואחרי טקסים שמאניים".

ומה אתה מתכנן מבחינה מוזיקלית?
"אני מכוון למוזיקת דאון טמפו - יותר אמביינט וצ'יל אאוט. מבחינה מוזיקלית אנחנו מכוונים לוייב מסוים, וזו לא מוזיקה ששומעים בכל מקום".

יצא לך כבר לטעום איזה קוקטייל שאהבת במיוחד?
"כן! את השמות אני לא זוכר, אבל היה שם משהו עם אבטיח שממש עשה לי את זה!".

קוקטיילים - הילטון ביי (צילום: עופר חן)
קוקטיילים - הילטון ביי | צילום: עופר חן

נוריאלי שבדרך כלל מבלה את זמנו על הבמות הגדולות בעולם בחימום הדיג'יים הכי גדולים כמו סולומון, טל אוף אס, בלונדיש ואסיד פאולי, מתאים את הסאונד שלו לכל סיטואציה באקלקטיות מדויקת, ומופיע בדרך כלל גם במועדונים המובילים של ברלין, ב-"WooMooN" באיביזה, סנסט אשרם או כשהר געש יורק עשן נמצא מאחוריו בגוואטמלה. יחד עם זאת, יש לו עדיין פינה חמה בלב לישראל: "אני אוהב לנגן פה בכל מקום, במיוחד בחוף הים".

איך זה מרגיש לנגן לישראלים? יש תחושה של בית?
"בשלוש השנים האחרונות אני על הקו בין תל אביב ליעדים אחרים, כשלכל מקום יש את הפלוסים והמינוסים שלו. יש אירועים שאני מתרגש לקראתם יותר, ויש כאלה שפחות. שני האירועים הראשונים שעשינו בהילטון ביי היו במטרה להגדיר משהו חדש, ולאחר מכן זה כבר עניין של הרגל. אבל תמיד כיף לנגן לישראלים. פה זה אמנם גיג אחר כי אין מולי קהל שרוקד ומגיב לי, אבל הם מגיבים בצורה אחרת".

למה?
"כי בים יש אווירה משחררת וחופשיה. אם מסתכלים עליי בזמן האירוע גם מרגישים את זה באיזשהו מקום. מבחינתי להאזין למוזיקה בלוקיישנים זה הכי סיטואציית Win-Win שיש, ואני מת על תקלוטים אקזוטיים".

כולם בצ'יל על החוף (צילום: PYRO)
מתחם החוף | צילום: PYRO

נראה אותך גם ב-2019?
"האמת שאני לקראת תחילת שנה די עמוסה ויש לי לו"ז מאוד מדויק. אני נוסע למקסיקו כל שנה בחורף לשלושה ארבעה חודשים כדי לעשות את מה שאני עושה כאן רק שם, ובקיץ אנחנו די עסוקים כי אני עובד בלא מעט מקומות אחרים. אבל הצלחנו לפתוח את האווירה הזו בחוף, ואני מאמין שאני אמצא להם אנשים שימשיכו אל זה".