1. נכנסים למסיבה בקלות

אחד הדברים המתסכלים שקיימים בעולם הבילויים הוא להגיע עם קבוצת חברים או חברות, ולהמתין בכניסה מבלי לדעת האם תיכנסו או לא. מי מאיתנו לא נתקל בשאלה בכניסה לקלאב - ״כמה אתם״? לרוב, אם אתם יותר משני אנשים, ישיבו לכם ב״תמתינו כאן בבקשה״ או ״תשלחו הודעה למארגנים". כשטסים סולו, הרבה יותר קל לעבור את הסלקטורים.

via GIPHY

2. הולכים לאן ומתי שמתחשק

כשיוצאים לבד אפשר לצאת לאן שמתחשק - אין צורך בשכנועים או הסברים לחברים. אם חשקה נפשכם במסיבת טכנו מחתרתית או בהרפתקה אי שם ברחבי הארץ, כשיוצאים לבד - מחליטים לבד. לא צריך להמתין לחבר שמתארגן שעות למסיבה, או לחברה שתקועה בבר אחר ומחכים לה מלא זמן. אתם לא תלויים באף אחד.

 

via GIPHY

3. פוגשים אנשים חדשים

אחד הדברים המהנים בחיי הלילה הוא להכיר אנשים חדשים ולחוות חוויות חדשות. כשיוצאים לבד, לא נשארים ״תקועים״ בתוך חבורה סגורה, יותר פשוט לצאת מעצמכם ומההרגלים שלכם. כשתבלו לבד, תגלו שהרבה יותר פשוט להתחיל שיחות עם זרים וזרות, להתחבר לקבוצות חדשות ולהיפתח לעולמות חדשים. ככה זה שיוצאים מהקומפורט זון.

 

via GIPHY

4. מקשיבים למוזיקה באמת

מכירים את החברים המפרשנים, אלו שתמיד יש להם מה להגיד? הערות על הסאונד, התאורה, הדיג׳יי או הבליינים האחרים? בגדול הם מתנהגים כאילו הם לפחות העורכים הראשיים של מיקסמאג או המנהלים של בן קלוק. כשאתם לבד, אין דיבורים אם לא רוצים. אפשר לעצום עיניים, להתמסר לקצב, המוזיקה והאווירה, להיבלע ברחבה ובאמת להקשיב.

via GIPHY

5. מחזקים את הביטחון העצמי

כשיוצאים לבד, זאת הזדמנות טובה לגלות משהו חדש על עצמך; לעבור מסע לתוך האני הפנימי שלנו, ולפעמים מול אנשים חדשים. כל חוויה כזו מחזקת את הביטחון העצמי, נותנת תחושת עצמאות ומזכירה לנו שההנאה שלנו והצלחת הערב - תלויה קודם כל בעצמנו.

via GIPHY