שיר חדש ל-Four Tet

פור טט הוא דוגמה מצוינת למישהו שהגיע מהעולמות של הרוק הנסיוני, ושבר שמאלה אל הדאנס בצורה מושלמת. השירים שלו מלאים ברגש, ומלאים בטקסטורות צבעוניות ומעורפלות השזורות זו בזו. בשירו החדש, ששמו מורכב מצימוד מסובך של סימנים – "̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ̸ ̡ ҉ ҉.·๑ඕั ҉ ⣎⡇ꉺლ༽இ•̛)ྀ◞ ༎ຶ ༽ৣৢ؞ৢ؞ؖ ꉺლ", אנחנו מקבלים 6 דקות של חדווה מוזיקלית.

Xen & Yovav – Hayom Etmol

חן שטיינברג (קסן) ויובב ארזי (מההרכב Shame on Us) הוציאו שיר תחת הלייבל התל אביבי-ברלינאי בהנהגתו של אסף שמואל - "מלכה תותי". בשיר, האופל המזמין של קסן משתלב נהדר עם הגיטרות הפאנקיות של יובב, מה שיוצר ג'אם אלקטרו פוסט-פאנקי במהותו. 

Four Tet

Tony Allen - Asiko (In A Silent Mix) (Ricardo Villalobos Remix)

הדיג'יי ומפיק העל ריקרדו וילהלובוס עשה רימיקס לשירו של המתופף טוני אלן, שעבד עם מוזיקאים מוכשרים מפלה קוטי לדיימון אלברן, וייסד את הדרך לז'אנר האפרוביט הקצבי. היופי ברימיקס הבא הוא שלרוב קשה לדעת מתי הטאץ' של וילהלובוס נכנס ומתי של אלן יוצא – נשמע כאילו וילהלובוס היה איתו בחדר ההקלטות כשיצר את השיר. הרמיקס מגיע לאורך של לא פחות מ-29 דקות, אז קחו את הזמן לעצום עיניים ולעשות מדיטציה לצליליו.

Shakarchi & Stranéus - Path Mountain Square

Shakarchi & Stranéus הם צמד האוס שוודי המורכב מזוג חברים משכבר הימים. הם הכירו במסעדת טאפאס בה שניהם עבדו כפקידים, ובין לבין היו יוצרים ביטים. היום הם משחררים את אלבום הבכורה שלהם בעל השם התמוה "Steal Chickens from Men and the Future from God", בו מתחבא הסינגל שלפניכם. המלודיות מתקתקות, התופים מלאי סווינג, ויש אווירה קוסמית, שמועצמת עם סמפול של ראפר שזורק משפט אחת לכמה זמן. 

Bishop Nehru – Get Away

הראפר הצעיר מניו יורק הוציא השבוע את אלבום הבכורה שלו, שמופק על ידי האמנים הענקיים קייטרנדה ו-MF DOOM. השיר "Get Away" בלט במיוחד באלבום – הגרוב שלו מדבק, הגיטרות רקידות והפלואו של נהרו מהיר וקולע. שיר מושלם לרגע שאתם רוצים לברוח מהרפטטיביות של ההאוס והטכנו, ולהיכנס למוד שמח וקופצני.