מצטלמים עם פלאש

להצטלם בימינו זה גם ככה תמיד פתח לקרינג׳ - מי שמצלם את עצמו סלפי תמיד נראה קצת מגוחך מהצד, ולבקש ממישהו לצלם אותך זה ניינטיז ברמות שאפילו הפאוץ׳ שלנו לא עומד בזה. אבל להצטלם עם פלאש - זה כבר פשע. מילא להביך את עצמכם, אבל למה צריך לסנוור את כל הסובבים, ולמשוך כל כך הרבה תשומת לב? 

 

נועצים מבט

גם אם היא יפה בטירוף/מכוערת בטירוף/היפסטרית בקטע מוגזם/לא קשורה בעליל/רוקדת מדהים/מזכירה את דודה אהובה/זזה כמו קיפוד, הראו כבוד ואל תנעצו מבטים. אנשים באו לפה ליהנות, ולכם אין מנדט לשפוט אף אחד.

 

תוקפים את הברמן

לדחוף לברמן כסף בפרצוף לא יעזור לכם לקבל שירות מהר יותר. גם לא לצעוק לו ״היי ברמן!״ - אתם סתם תצאו אפסים. גם הוא בן אדם, והוא עובד תחת תנאי לחץ, הרבה עומס וברעש מטורף - גלו קצת כבוד. 

נוגעים באנשים אחרים בלי רשות

לא משנה באיזו מסיבה אתם, תאמינו לנו שזה אף פעם לא יבוא בטוב. יש דרכים יותר טובות ליצור אינטראקציה עם אנשים חדשים - להיצמד אליהם משום מקום ולהתחיל לממש אותם היא לא אחת מהן. 

מנסים לנהל שיחה

בעוד כמה שנים גם ככה כולנו נדבר בצעקות - אין צורך להקדים את המאוחר. המוזיקה חזקה מדי, והיי, מי בכלל בא למועדון בשביל לנהל שיחות רציניות? אם פגשתם מישהו, אמרו לו שלום ווותרו על שיחת הנימוסים - באתם לרקוד, לא לפתוח פרלמנט. 

 

מפזרים שמות בתקווה לקבל יחס של VIP

אה, אתם מכירים את בעל המקום/הדיג׳יי/האחמ״ש? יפה לכם, אבל אין צורך להזכיר בכוח את השם שלו, אלא אם כן הבחור עומד ממש לידכם. זה לא יעזור לכם לקבל יחס מיוחד - אתם סתם תצאו נפוחים. 

 

מעשנים באמצע הרחבה

זה לא שמי מתעצבן עליכם הוא חנון, זה פשוט שאתם אגואיסטים. גם אם נתעלם מעניין החוק, אתם בוודאות גורמים אי-נוחות לאנשים אחרים. תפסיקו לעשן ברחבה - גם ככה קשה לנשום בגלל צפיפות האנשים.

מבקשים שירים לא מתאימים מהדיג׳יי

הבן אדם הזה אשכרה עובד בלנגן לכם מוזיקה - הוא אמור לדעת מה מתאים לזמן ולמקום יותר טוב מכל אחד אחר. אם כבר ניגשתם לבקש ממנו שיר, יש מצב שהוא בכל זאת יקבל את זה ברוח טובה - אבל לא אם תבקשו לשים בריטני במסיבת טכנו. 

 

מסרבים לרקוד

להיצמד לקיר זה לא קול - זה קריפי. להיות החבר הזה שתמיד צריך לשכנע אותו להרים זה סתם מבאס. יאללה, אף אחד לא מסתכל עליכם - ותשתחררו!

רוקדים על הבר

כשאתם שיכורים זה יכול להיראות כמו רעיון טוב, אבל א) זה מוציא אתכם כלבות צומי בקטע אחר, 2) ראיתם פעם יעד סופי?