בסוף השבוע האחרון נערך בעיר סטוקהולם שבשוודיה טקס לזכרו של המוזיקאי טים ברגלינג, שמוכר בשם הבמה אביצ'י, בכנסיית הדוויג אלאונורה. האירוע המרגש נערך כשבעה חודשים אחרי מותו הטרגי של הדיג'יי, היוצר והמפיק המוזיקלי, שהיה רק בן 28.

View this post on Instagram

Klas Bergling at the memorial Tribute for his son Tim Bergling at the Hedvig Eleonora Church

A post shared by Tim (@avicii_germany) on

אל הטקס הגיעו מאות מאות מעריצים של המוזיקאי, שמילאו את האולם ואת הרחובות הסמוכים. בין הנואמים היה אביו של אביצ'י, קלאס ברגלינג. כזכור, ב-20 באפריל המוזיקאי נמצא ללא רוח חיים בבית מלון שבעיר מוסקט, עומאן. מספר שבועות אחר כך אושר שהיוצר התאבד.

View this post on Instagram

Avicii-mässa was a really great concert. The most beautiful ’Wake Me Up’ ever. R.I.P #avicii #aviciimässa #edm #edmgirls #ripavicii #aviciirip #aviciiforever #aviciifan #aviciitribute #edmfestivals #aviciiconcert #dancemusic #dance #legende #rip #stockholm #wakemeup #wakemeupavicii #sweden #svenskakyrkan #mässa #swedishdj #スウェーデン #ストックホルム #アヴィーチー #dj #djs #クラブ #追悼

A post shared by MakiKo (@maki.tph) on

ביוני האחרון בני משפחתו של אביצ'י קיימו טקס אשכבה פרטי ומצומצם במיוחד. במסר שפרסמו למעריצים, נכתב בין היתר: "טים האהוב שלנו היה נשמה אמנותית, שברירית וסקרנית שחיפשה תשובות לשאלות מהותיות. פרפקציוניסט שסבל מהישגיות יתר, שנסע ועבד בקצב שהוביל למתח קיצוני. הוא לא היה יכול להמשיך עוד, הוא רצה למצוא שלווה. טים לא היה בנוי למכונה העסקית אליה נקלע. הוא היה בחור רגיש שאהב את מעריציו ונמנע מאורות הזרקורים".