מסיבת סטודנטים בסידני שבאוסטרליה עוררה שערוריה, אחרי שתמונות של מבלים שלבשו מדי קו קלוקס קלאן ונאצים הוצפו ברשת. את המסיבה ארגנו סטודנטים מאוניברסיטת Charles Strut, שחגגו את סיום תקופת המבחנים שלהם.

הקונספט של המסיבה, שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, פורסם בתור "פוליטיקלי אינקורקט", והאיוונט בפייסבוק עודד אנשים "ללבוש בגדים שבאופן חוקי היו מסבכים אתכם". בלילה של המסיבה, תמונה של שישה אנשים לבושים בתלבושות של ה-KKK, ואחד שגופו צבע בשחור, פורסמה באינסטגרם. עוד התפרסמה תמונה של אנשים לבושים במדי אסירים יהודים בשואה, כשלצידם אדם שמחופש לנאצי.

בתגובה לאירוע, האוניברסיטה מסרה שהיא חוקרת את התקרית. סגן נשיא האוניברסיטה, אנדרו וואן, הגיב לשערוריה: "אנחנו מאוד מאוכזבים שהתנהגות כזאת משויכת אלינו. זה לא נאות, וזה לא תואם את הערכים של האוניברסיטה".

הפאב שאירח את האירוע, "Black Swan Hotel", פרסם הצהרה לגבי התקרית בעמוד הפייסבוק שלהם, שהספיקה להימחק מאז: "לא היינו מודעים לכך שההתנהגות הזו התרחשה בפאב שלנו. אולם, התמודדנו עם זה באופן מיידי. יש לנו אפס סובלנות ואנחנו לא נסבול סוג כזה של התנהגות". בעקבות התקרית, אנשים ברחבי הפייסבוק זעמו על הפאב, ודירגו את המקום בדירוג של כוכב אחד.