לואיז סמית' (42) ובתה אלי (22), נוהגות לצאת יחד למועדונים בלילות, ואפילו למסיבות בריכה מלאות באלכוהול באיביזה. צמד הנשים הבריטיות, בעלות השיער הבלונדיני והעיניים הכחולות, אומרות שתמיד מתבלבלים וחושבים שהן אחיות - למרות שיש ביניהן הפרש גילאים של 20 שנה. כשהן יצאו לחגוג באיביזה - כולם העדיפו להתחיל עם לואיז.

הן מבלות כל הזמן ביחד, עד כדי כך שהן אפילו חולקות חברים משותפים, ועובדות ביחד במספרה בווילטשייר, אנגליה. "אפילו כשהיא גונבת את הבגדים החדשים שלי לפני שיוצא לי ללבוש אותם, אני מוצאת את זה יותר מצחיק מאשר מעצבן", אלי מספרת. "אני אוהבת שיש לי את אמא שלי כחברה הכי טובה שלי".

היא ממשיכה: "כשאני אומרת שזאת אמא שלי אף אחד לא מאמין לנו. מהרגע שנהייתי מספיק גדולה, אני והיא חוגגות במועדונים ביחד. כשיצאנו למסיבה באיביזה, שרוב האנשים שם בגיל שלי, התחילו איתה יותר ממני. זה כנראה כי היא ממש כיפית במסיבות - אפילו יותר ממני רוב הזמן".

לואיז גם מרחיבה: "כל עוד אני עדיין צעירה מספיק, אני הולכת להמשיך לצאת למועדונים ולחיות את חיי במלואם. אלי תמיד הייתה כמוני, רק קטנה, והיא גם החברה הכי טובה שלי. אז למה שלא נצא להנות ביחד?". הבנות נסעו לאיביזה יחד עם שאר הבנות שעובדות במספרה של לואיז. "הרגשנו כאילו אנחנו בחבורה גדולה של בנות, יותר מאשר אמא שמבלה עם הבת שלה", היא מסכמת.