ליין חדש ומסקרן הושק עבור צעירים עם נכויות וצרכים מיוחדים במועדון ה-Garage שבגלאזגו, סקוטלנד. הליין החודשי, שיושק עוד פחות משבועיים, מתכוון להביא לאותם צעירים מקום חדש להכיר חברים ולהנות מבילוי לילי, בסביבה בטוחה ותומכת. במסגרת הליין, ינגנו מיטב הדיג'יים מתחנות הרדיו והמועדונים ברחבי המדינה, חלקם בעלי לקויות בעצמם.

הליין, "Club Late", מאורגן על ידי העמותות סקוטיות "Include Me 2" ו-"Dates-N-Mates", ורץ בעבר מ-2012 עד ל-2015, במועדון שהספיק להיסגר. העמותות נחושות להחזיר את הליין, ולתת לצעירים בעלי המוגבלויות אופציה לבילוי בטוח וכיפי. זה מגיע לאחר סקר בקרב אנשים צעירים (בגילאים 18 עד 35) עם נכויות ולקויות, שגילה כי לכל אחד מתוך ארבעה צעירים מציקים באלימות כשהם הולכים למסיבות או הופעות. הסקר העלה שהם אפילו מפחדים מהצוות של מקומות הבילוי. 

מסיבת "Club Late". מקור: Facebook

אחד הדיג'יים מתחנת הרדיו "Capital FM", גארי ספנס, אמר כי הוא "לא יכול להפריז עם גודל ההשפעה שיש לזה על החיים של אנשים, שבקלות יכולים להימנע מלצאת למקומות הבילוי בסקוטלנד". הוא הוסיף, "זה מוצא מבריק, תמיד האירועים עם הרגשה חיובית והם מאפשרים גישה למועדונים לכולם - בלי קשר ליכולות או לניידות שלהם".