מתברר שריהאנה כבר לא כל כך פארטי גירל כפי שהייתה בעבר, וכעת מעדיפה לילה רגוע עם בן זוגה חסן ג׳אמל, מאשר הרפתקת קלאבים סוערת. הזמרת בת ה-30 ידועה באהבתה למסיבות פרועות ופסטיבלים מטורפים, אבל כנראה שהרומן שלה עם המיליונר הסעודי גרם לה לשנות את אורח החיים התזזיתי, למשהו יותר צ׳יל.

על פי מקורב לריהאנה, ״היא עדיין אוהבת לשבת על קוקטיילים ולצאת לבלות פעם בכמה זמן, אבל זה לא כמו פעם. פעם היא הייתה אובססיבית למסיבות, והיום היא פשוט התבגרה והפסיקה לחיות את אורח החיים הזה״. הוא הוסיף כי ״לחסן יש חלק גדול בזה, בגלל שהוא הביא תחושה אמיתית של יציבות לעולם שלה. הם אוהבים ללכת לארוחות רומנטיות, או פשוט לעשות ערב כיף ביחד בביתה״.

עוד סיבה אפשרית להאטה בקצב החיים של הזמרת המצליחה היא ההתפתחות העסקית שלה. המקורב מספר כי ״היא משקיעה כמות עצומה של זמן במיזמים העסקיים שלה, וגם עובדת קשה על התפקיד שלה בסרט שהולך לצאת בקרוב - ׳אושן 8׳״. שנה שעברה, ריהאנה השיקה אימפריית קוסמטיקה מצליחה, “Fenty Beauty”. כמו כן, על פי מגזין האופנה WWD, היא עתידה גם להשיק בהמשך מותג של הלבשה תחתונה. שיהיה בהצלחה רירי, נקווה שתחזרי לקלאב בקרוב.